Інформаційні сайти Овідіопольського району

 

Веб-сторінка Овідіопольської райдержадміністрації

 

 

Про функціонування «телефону довіри» у Південному офісі Держаудитслужби

«Телефон довіри» є одним із засобів забезпечення зворотного зв’язку органів державного фінансового контролю з громадськістю.

Основними завданнями функціонування телефону довіри є:

- надання інформації щодо повноважень Держаудитслужби;

- забезпечення оперативного реагування на порушення законодавства при витрачанні бюджетних коштів, використанні державного чи комунального майна підконтрольними установами, визначеними ч. 1 ст. 2 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні»;

- виявлення фактів можливих корупційних та інших неправомірних дій (бездіяльності), рішень посадових осіб Держаудитслужби та її міжрегіональних територіальних органів при здійсненні ними своїх повноважень.

Зворотній зв'язок органів Держаудитслужби з громадськістю забезпечується за допомогою «телефонів довіри» щодня (крім вихідних та святкових днів) з 09 год. до 18 год. (у п’ятницю з 09 год. до 16 год. 45 хв.).

Звернення, отримані за «телефоном довіри», опрацьовуються та вживаються заходи відповідного реагування згідно законодавства.

Діючі номери «телефонів довіри»:

 - Південний офіс Держаудитслужби – (048)7283686

 - Держаудитслужба України (044)4283818

За цими номерами може зателефонувати кожен громадянин нашої області, задати питання або поінформувати про можливі порушення фінансово-бюджетної дисципліни.

 

 

З повагою

Начальник Південного офісу

Держаудитслужби                                                                          О.М. Муратов

 

 

Проект модернізації медичного обладнання в Овідіопольській центральній районній лікарні

Посольством Японії в Україні прийнято рішення щодо фінансування проекту модернізації медичного обладнання в Овідіопольській центральній районній лікарні.

Церемонія підписання договорів відбулася 13 березня 2017 року в місті Київ, в посольстві Японії в Україні. Було підписано два Договори, а саме: Договір поставки медичного устаткування (система ультразвукової діагностики) та Договір поставки обладнання (апарат штучної вентиляції легенів Carina) для акушерсько-гінекологічного відділення Овідіопольської ЦРЛ.

В церемонії підписання Договорів взяли участь голова Овідіопольської районної ради Олег Вікторович Маклашевський, головний лікар комунальної установи Овідіопольської районної ради «ОВІДІОПОЛЬСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ» Сергій Михайлович Солтик та голова Благодійного фонду «Медицина» Лариса Сергіївна Оксенюк.

Разом з Овідіопольським районом  медичне обладнання отримали ще 6 міст та районів України.

 DSC06211 1

Децентралізація в дії.

Децентралізація в дії.

Децентралізація – це передача значних повноважень та бюджетів від державних органів органам місцевого самоврядування. Так, аби якомога більше повноважень мали ті органи, що ближче до людей, де такі повноваження можна реалізовувати найбільш успішно.

В березні місяці цього року Авангардівською селищною радою придбано новий шкільний автобус українського виробника, і вже 3 квітня школярі Авангарду після закінчення весняних канікул здійснять перший рейс до школи на новенькому транспорті.

Автобус, яким громада користувалася до тепер, в рамках децентралізації та тісного взаємозв’язку між Овідіопольською районною радою та Авангардівською селищною радою, рішенням депутатського корпусу селищної ради передано до районної громади.

 

Впевнені, що обидва автобуси будуть служити на користь мешканцям Овідіопольщини.

 

ФК «Таїрове» - ФК «Columbus»

ФК «Таїрове» - ФК «Columbus»

 Ось і відбувся фінал Аматорської футбольної ліги Одеської області  ФК «Таїрове» - ФК «Columbus» !!!!

foot001

foot003

У фінальній грі таїровці обіграли по пенальті ФК «Columbus» 0-0 (4 : 3). Переможцем став ФК «Таїрово»! З чим і вітаємо ФК «Таїрове»!

foot005 cr


foot007 cr

Всеукраїнський фестиваль «Джерело батьківських знань»

Всеукраїнський фестиваль «Джерело батьківських знань»

 В Таїровському дошкільному навчальному закладі «Журавлик» вихователі разом з батьками взяли участь у проведенні Всеукраїнського фестивалю - огляду кращого досвіду з організації просвіти батьків вихованців дошкільних навчальних закладів «Джерело батьківських знань».

fest001


fest002

 

fest003

Вихователі Бородіна Тетяна Олексіївна провела майстер - клас для батьків «Квітуча Україна». Вихователі Лютікова Т.І. та Солтасюк Г.О. запросили вихованців дитячого садка разом з батьками «На гостину до бабусі». Вихователь Клачун Л.В. провела майстер - клас для батьків і вихованці «Оберіг – хустка».

fest004


fest005Зустріч с жителями Червоного Хутора

Таїровський селищний голова Хасаєв Хасан Гарунович та депутати Таїровської селищної ради провели зустріч з жителями Червоного Хутора. Також на зустрічі був присутній Голова Овідіопольськоі районної ради О.В. Маклашевський.

 У ході зустрічі було розглянуто та обговорено багато питань, що турбують місцевих жителів, а саме: водовідвід від будинків, водовідвід від лівневих вод, а також багато іншого, що у подальшому потребує вирішення. Селищний голова зазначив, що всі ці питання можливо та обов'язково треба вирішувати! Але вирішувати, діяти та сприяти вирішенню даних проблем повинен не тільки селищний голова, а й жителі Червоного Хутора! Бо тільки разом, тільки завдяки громаді та її активної участі у житті селища можливо досягнути бажаних цілей та результатів .


Xutir002

Інформаційна година до Всесвітнього дня авіації та космонавтики

Інформаційна година до Всесвітнього дня авіації та космонавтики

 11 квітня 2017 року в Таїровській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулася інформаційна година до Всесвітнього дня авіації та космонавтики. Підготували та надали учням матеріал бібліотекар селищної бібліотеки Кушнір Зінаїда Дмитріївна та шкільний бібліотекар Панченко Людмила Анатоліївна.

kosmos001


kosmos002


kosmos003


Всесвітньо відомий урбаніст Кейс Донкерс побував в Авангарді.

Всесвітньо відомий урбаніст Кейс Донкерс побував в Авангарді.

В Одесі, протягом чотирьох днів, читаючи лекції і проводячи майстер-класи, Голландський урбаніст Кейс Донкерс вчив, як перетворити міський простір.

 

urban001

 

У цьому питанні Кейс Донкерс - великий авторитет, адже саме він на початку дев'яностих зібрав команду однодумців, і крок за кроком перетворив своє рідне, на той момент депресивне місто Ейндховен, в економічний центр країни і світову столицю дизайну.

В рамках візиту Кейса Донкерса також було заплановано проведення консультацій міжнародної девелоперської групи компаній Prime Business Group - забудовника нового мікрорайону «Artville» в селищі Авангард  (по вул. Василя Спрейса).

urban002

urban003

 

urban004

 

 

 

Побувавши на місці, Кейс Лестко відгукнувся про Авангард: «Це найкраще, що мені довелося побачити під час візиту до Одеси», - зізнався він і зазначив, що у Авангарду є великий потенціал.

Ірина Вишневська.

Активно ведуться роботи з розширення (добудови) торговельного центру «Епіцентр К» в смт. Авангард

Команда ТОВ «Епіцентр К» дотримується своїх обіцянок і реконструкція в смтАвангард йде повним ходом.

 

epicen001 

epicen002 

epicen003 

 

 В липні 2016 року був представлений план розширення торговельного центру «Епіцентр К» в смтАвангард (7 км Овідіопольської дороги,1). Площу гіпермаркету буде збільшено майже на 37 тис. кв. м., що дасть змогу створити додатково 300 робочих місць.

 epicen004

 

 

 Сподіваємось, щодо ювілею засновника мережі ТОВ «Епіцентр К» (Олександр Герега) в Авангарді урочисто відкриється після реконструкції великий гіпермаркет.

 

epicen005 

 

 Незважаючи на те, що роботи ще ведуться, ТОВ «Епіцентр К» вже перерахувало 50 % (близько 6 млн. гривень) пайової участі у розвитку інфраструктури до бюджету громади.

 

Пам’ятна хода, присвячена 73-ої річниці визволення Овідіополя від фашистських загарбників

Пам’ятна хода, присвячена 73-ої річниці визволення Овідіополя

від фашистських загарбників

 

13 квітня 2017 року в Овідіополі відбулася Пам’ятна хода, присвячена Дню визволення Овідіополя від фашистських загарбників. За традицією Хода розпочалася від пам’ятника нашому земляку — Герою Радянського Союзу – Петру Вертелецькому. Потім колонна зупинилася для покладання квітів біля Каменю Пам’яті загиблим від Голодомору та пам’ятнику Невідомому солдату.

 

antifa001

 

Мітинг відбувся біля Обеліску загиблим воїнам-землякам. На урочистостях були присутні ветерани Великої Вітчизняної війни, на жаль, всього троє: Василь Петрович Чуприна, Михайло Олександрович Сеїн, Михайло Федорович Білий.

 

 antifa002

Зі словами вдячності та побажаннями міцного здоров’я та мирного неба до ветеранів та присутніх звернулися голова Овідіопольської районної ради Олег Маклашевський, Овідіопольський селищний голова Лідія Савельєва та голова ветеранської організації Михайло Сеїн.

 

antifa003

 

Учасники мітингу вшанували пам’ять загиблих у Великій Вітчизняній війні хвилиною мовчання та поклали квіти до Обеліску Слави.

Пленарне засідання позачергової 14 сесії Овідіопольської районної ради VII скликання

Пленарне засідання позачергової 14 сесії

Овідіопольської районної ради VII скликання

 

 13 квітня 2017 року в залі засідань Овідіопольської районної ради відбулась позачергова чотирнадцята сесія Овідіопольської районної радиVII скликання.

 

sesiya001

 

 До районної ради обрано 36 депутатів. На сесії зареєструвалось 29 депутатів.

 Перед початком сесії начальник Овідіопольського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Одеській області Герасименко Ю.О., доповів про стан розгляду справи, відносно спроби підпалу адміністративних будинків районної та селищної рад. Підозрювані затримані в повністю зізнались у скоєному злочині.

 

sesiya002 

 Маклашевський Олег Вікторович, голова Овідіопольської районної ради висловив вдячність працівникам поліції та не байдужим мешканцям смт Овідіополь, які в найкоротший строк сприяли розкриттю злочину, який стався у ніч 10 квітня поточного року та нагородив Подяками районної ради,

Кальниченка Василя Григоровича, мешканця смт Овідіополь, Мойсеєва Ігоря Федоровича, заступника начальника розшуку Овідіопольського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Одеській області та Сухацького Олександра Сергійовича, інспектора ювенальної поліції Овідіопольського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Одеській області.

 sesiya003

 

На порядку денному були розглянуті наступні питання:

 1. 1.Про затвердження Програми економічного та соціального розвитку Овідіопольського району на 2017 рік.
 2. 2.Про внесення змін у додаток до рішення районної ради від 24 лютого 2017 року № 182-VІІ «Про затвердження Програми водозабезпечення Овідіопольського району на 2017- 2020 роки».
 3. 3.Про затвердження розпорядження голови районної ради, виданого у міжсесійний період.
 4. 4.Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 23 грудня 2016 року № 169 - VІІ «Про районний бюджет Овідіопольського району на 2017 рік».
 5. 5.Про надання згоди на прийняття до спільної власності територіальних громад сіл, селищ Овідіопольського району автобуса БАЗ – А1481- 0000010.
 6. 6.Про прийняття автобуса БАЗ – А1481- 0000010 до спільної власності територіальних громад сіл, селищ Овідіопольського району.
 7. 7.Про передачу автобуса БАЗ – А1481- 0000010 зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Овідіопольського району до комунальної власності Дальницької сільської ради Овідіопольського району.
 8. 8.Про внесення змін до рішення районної ради від 26 грудня 2011 року № 208 - VІ «Про громадські організації, на яких розповсюджується пільга щодо річної орендної плати за оренду майна спільної власності територіальних громад сіл та селищ району, управління яким здійснює районна рада».
 9. 9.Про затвердження списку присяжних Овідіопольського районного суду Одеської області.
 10. 10.Про погодження Статуту Прилиманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Овідіопольського району Одеської області в новій редакції.
 11. 11.Про звернення депутатів Овідіопольської районної ради до Прем’єр – міністра України Гройсмана В.Б., Голови Верховної Ради України Парубія А.В. щодо недопущення скасування мораторію на продаж сільськогосподарської землі.

 Всі проекти рішень набрали достатню кількість голосів та наберуть чинність після підписання головою районної ради.

 

Голова Овідіопольської районної ради Олег Маклашевський прийняв участь у святкуванні 72-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в смт. Авангард

Голова Овідіопольської районної ради Олег Маклашевськийприйняв участь у святкуванні 72-ї річниціПеремоги над нацизмом у

Другій світовій війні в смт. Авангард


Зранку на площі біля селищної ради мешканці, працівники селищної ради та комунальних підприємств, а також представники депутатського корпусу зібралися на площі Віктора Добрянського.  Під звуки духового оркестру Одеської військової академії, який підкреслював святковий настрій, люди вітали один одного з Днем Перемоги. На святкуванні був присутній голова Овідіопольської районної ради Олег Маклашевський, голова Овідіопольської районної адміністрації Володимир Левчук, депутат Овідіопольської районної ради Вікторія Добрянська, голова профкому працівників ТОВ «Промтоварний ринок» Віктор Кудлай.

Avangard01

 

 

Avangard02


 

Avangard03


Сформувавши колону, люди з квітами та вінками

організовано попрямували до парку «60-річчя Перемоги». Колону очолювали прапороносці, що несли прапор України та Одеської області.

Avangard04 


Avangard05


Мітинг, присвячений 72-ій річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відкрили Авангардівський селищний голова Сергій Хрустовський і голова Овідіопольської районної ради Олег Маклашевський.


Avangard02
 


Звертаючись до присутніх вони нагадали про жахи пережитої війни, з жалем відзначивши те, що її уроки досі не засвоєні і побажали, щоб в Україні якнайшвидше настав довгоочікуваний мир.

Avangard06 


Avangard07


Про безневинні жертви війни, про принципи, що порушують християнські заповіді сказав під час свого виступу настоятель храму Святого Мученика Віктора, Павло Гайдук.

 

Голова Овідіопольської районної адміністрації Володимир Левчук  привітав авангардівців, ветеранів праці, тилу і дітей війни зі святом, побажав усім нам мирного неба і закликав присутніх дбайливо зберігати пам'ять про страшний час, що випав на долю наших батьків та дідів, про тисячі жертв і справжніх патріотів, які захищали Батьківщину і зберегли нам життя!

4 

Особливий святковий настрій у День перемоги створили жителям Авангарду музиканти духового оркестру Одеської військової Академії. Після закінчення Мітингу вони продовжили свій виступ на головній площі Авангарду. Знайомі і улюблені з дитинства мелодії воєнних років лунали далеко по всьому селищу.

Avangard09Avangard10


     

     Поруч з Будинком культури та відпочинку традиційно розгорнулася польова кухня. Всі бажаючі могли скуштувати смачної солдатської каші та чаю. Святкове частування припало до смаку як дорослим, так і дітям.

Avangard11


Avangard12


Avangard13Авангард з робочим візитом відвідала Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич

 

Grinevich1

15 червня Авангард з робочим візитом відвідала Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич в супроводі заступника голови Одеської обласної державної адміністрації Сергія Колебошина. Авангардівський селищний голова Сергій Хрустовський, директор Авангардівського НВК Тетяна Кондратюк і депутати селищної ради Ірина Ропотан і Ігор Берник познайомили високих гостей з роботою дитячого садка і школи. Міністр була приємно здивована побаченим, жваво цікавилася всім, що стосується роботи дошкільної та початкової шкільної установи, в тому числі і фінансовою стороною питання.

- Я дуже вдячна Авангардівському селищному голові Сергію Хрустовському, який вкладає зусилля і фінанси в систему освіти - це найважливіші інвестиції! Дитячий садок і школа Авангарду може бути моделлю для прикладу, - підкреслила Лілія Гриневич. Зізнавшись при цьому, що велике враження на неї також справила директор Авангардівська НВК Тетяна Кондратюк: - Тетяна Іванівна уособлює собою важного лідера, який не заспокоїться, поки не доб'ється наміченого.

Ми можемо багато планувати в Міністерстві, але всі реформи матимуть успіх лише тоді, коли на місцях є лідери в сфері освіти, керівники дошкільних та шкільних навчальних закладів, готових до змін, які розуміють потреби сучасних дітей і лідер місцевої влади, що підтримує цю роботу, при розподілі бюджетних коштів не забуває про проблеми і потреби системи освіти. В Авангарді ми бачимо прекрасний союз таких лідерів і високий результат їх спільної роботи. Залишається тільки побажати і далі розвивати соціальну інфраструктуру селища.

Під час прес-конференції Міністр коротко змалювала ситуацію, що склалася в дошкільних установах України і розповіла про майбутні реформи в сфері середньої та вищої освіти.

Grinevich2


Grinevich3


Grinevich4


Grinevich5


Grinevich6


Grinevich7


Grinevich8


Grinevich9


Grinevich10

Зацікавленість у співпраці

Зацікавленість у співпраці

Румыния1

       Ось вже чотири роки дружні відносини пов’язують Авангард з румунським                 Тиргу-Окна. Населені пункти-побратими обмінюються делегаціями, місцеві органи влади радо діляться досвідом соціально-економічного розвитку своїх територіальних громад, знайомлять з культурними надбаннями.

      Позаминулими вихідними Тиргу-Окна святкувало свій день народження. На запрошення румунської сторони разом з невеликою делегацією Авангарду на чолі з селищним головою С.Г.Хрустовським це курортне містечко відвідав і голова Овідіопольської районної ради О.В.Маклашевський, якого ми й попросили розповісти про поїздку детальніше.

-       Керівництво жудецю Бакеу (адміністративно-територіальної одиниці, схожої до нашого району), куди входить і Тиргу-Окна, вже давно виявляє заінтересованість у співпраці з Овідіопольським районом, тож її налагодження якраз і обговорювалося під час візиту, - зазначив Олег Вікторович. – Окрім участі власне в урочистостях з нагоди дня народження Тиргу-Окна, я мав грунтовну зустріч з президентом міста Бакеу Сорином Брашовеану, де ми розглядали можливі напрями взаємовигідного співробітництва. Приміром, для вказаного регіону, як і для нас, важливою сферою є курортно-рекреаційна діяльність, те ж Тиргу-Окна є відомим бальнеологічним курортом з цілющими мінеральними джерелами та соляними печерами. Є й інші, так би мовити, точки дотику, які представляють спільний інтерес.

     Та про все це докладніше можна буде говорити вже дещо пізніше. А на найближчій сесії районної ради я внесу на розгляд депутатів питання про затвердження протоколу намірів про укладання договору про співробітництво, аби направити його румунській стороні для погодження всіх правових нюансів.

     Що ж стосується власне вражень від самої поїздки, то вони, скажу чесно, суперечливі.

Всюди відчувався патріотизм тиргу-окнянців, їх любов до своєї батьківщини. Досить сказати, що на урочистостях були присутні більше семи тисяч жителів з 12 тисяч населення містечка, а все свято було проникнуте національними мотивами та колоритом. Захоплення викликає і сам курорт з сучасними готелями, високим рівнем сервісу тощо – і все це спрямоване на збільшення кількості відвідувачів. Цікавою є й організація роботи органів місцевого  самоврядування в Румунії, наділення їх широким колом повноважень і досить високим рівнем свободи дій у вирішенні тих чи інших питань. Був приємно здивований і рівнем розвитку сусідньої Молдови, через яку ми проїжджали. На цьому тлі, звичайно, було боляче за стан інфраструктури у нашій рідній державі.

Та побачене, відчуте за цих два дні лише підкреслило, що іншого шляху розвитку, ніж того, яким ідуть європейські країни, у нас немає, треба лише сповна реалізувати наш потенціал. І побратимське співробітництво насамперед з регіонами сусідніх держав має якраз і допомагати цьому.

Віталій Добровольський

2с

image3 crimage4
День Прапору

 23 серпня 2017 року, в Овідіополі біля пам’ятного знаку «Трагедія і велич України», відбувся урочистий мітинг, присвячений Дню Державного Прапору України. Український прапор - це символ незламності духу українського народу і волі до перемоги. З щирими побажаннями миру, злагоди і достатку, всім і кожному присутньому, звернувся голова районної ради Олег Маклашевський. 


1


2фото

 

Зі словами привітань до присутніх звернулися голова Овідіопольської райдержадміністрації Володимир Левчук, Овідіопольський селищний голова Лідія Савельєва.


3 фото


4 фото с

 

Нехай Бог охороняє нашу Україну, громаду, кожну родину від незгод і усіляких негараздів. Слава великому українському народові! Слава соборній незалежній Україні, лунало у кожному привітанні!

5 фото


6фото

 

Хвилина мовчання, покладання квітів загиблим воїнам землякам завершила урочисті заходи.

<< < Березень 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31