Інформаційні сайти Овідіопольського району

 

Веб-сторінка Овідіопольської райдержадміністрації

 

 

Про функціонування «телефону довіри» у Південному офісі Держаудитслужби

«Телефон довіри» є одним із засобів забезпечення зворотного зв’язку органів державного фінансового контролю з громадськістю.

Основними завданнями функціонування телефону довіри є:

- надання інформації щодо повноважень Держаудитслужби;

- забезпечення оперативного реагування на порушення законодавства при витрачанні бюджетних коштів, використанні державного чи комунального майна підконтрольними установами, визначеними ч. 1 ст. 2 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні»;

- виявлення фактів можливих корупційних та інших неправомірних дій (бездіяльності), рішень посадових осіб Держаудитслужби та її міжрегіональних територіальних органів при здійсненні ними своїх повноважень.

Зворотній зв'язок органів Держаудитслужби з громадськістю забезпечується за допомогою «телефонів довіри» щодня (крім вихідних та святкових днів) з 09 год. до 18 год. (у п’ятницю з 09 год. до 16 год. 45 хв.).

Звернення, отримані за «телефоном довіри», опрацьовуються та вживаються заходи відповідного реагування згідно законодавства.

Діючі номери «телефонів довіри»:

 - Південний офіс Держаудитслужби – (048)7283686

 - Держаудитслужба України (044)4283818

За цими номерами може зателефонувати кожен громадянин нашої області, задати питання або поінформувати про можливі порушення фінансово-бюджетної дисципліни.

 

 

З повагою

Начальник Південного офісу

Держаудитслужби                                                                          О.М. Муратов

 

 

 

Авангард відвідала Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич

15 червня Авангард з робочим візитом відвідала Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич в супроводі заступника голови Одеської обласної державної адміністрації Сергія Колебошина. Авангардівський селищний голова Сергій Хрустовський, директор Авангардівського НВК Тетяна Кондратюк і депутати селищної ради Ірина Ропотан і Ігор Берник познайомили високих гостей з роботою дитячого садка і школи. Міністр була приємно здивована побаченим, жваво цікавилася всім, що стосується роботи дошкільної та початкової шкільної установи, в тому числі і фінансовою стороною питання.

- Я дуже вдячна Авангардівському селищному голові Сергію Хрустовському, який вкладає зусилля і фінанси в систему освіти - це найважливіші інвестиції! Дитячий садок і школа Авангарду може бути моделлю для прикладу, - підкреслила Лілія Гриневич. Зізнавшись при цьому, що велике враження на неї також справила директор Авангардівська НВК Тетяна Кондратюк: - Тетяна Іванівна уособлює собою важного лідера, який не заспокоїться, поки не доб'ється наміченого.

Ми можемо багато планувати в Міністерстві, але всі реформи матимуть успіх лише тоді, коли на місцях є лідери в сфері освіти, керівники дошкільних та шкільних навчальних закладів, готових до змін, які розуміють потреби сучасних дітей і лідер місцевої влади, що підтримує цю роботу, при розподілі бюджетних коштів не забуває про проблеми і потреби системи освіти. В Авангарді ми бачимо прекрасний союз таких лідерів і високий результат їх спільної роботи. Залишається тільки побажати і далі розвивати соціальну інфраструктуру селища.

Під час прес-конференції Міністр коротко змалювала ситуацію, що склалася в дошкільних установах України і розповіла про майбутні реформи в сфері середньої та вищої освіти. 

 

 

 

 

 

 

 

<< < Травень 2017 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31