Голова Овідіопольської районної ради Олег Маклашевський прийняв участь у святкуванні 72-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в смт. Авангард

Голова Овідіопольської районної ради Олег Маклашевськийприйняв участь у святкуванні 72-ї річниціПеремоги над нацизмом у

Другій світовій війні в смт. Авангард


Зранку на площі біля селищної ради мешканці, працівники селищної ради та комунальних підприємств, а також представники депутатського корпусу зібралися на площі Віктора Добрянського.  Під звуки духового оркестру Одеської військової академії, який підкреслював святковий настрій, люди вітали один одного з Днем Перемоги. На святкуванні був присутній голова Овідіопольської районної ради Олег Маклашевський, голова Овідіопольської районної адміністрації Володимир Левчук, депутат Овідіопольської районної ради Вікторія Добрянська, голова профкому працівників ТОВ «Промтоварний ринок» Віктор Кудлай.

Avangard01

 

 













Avangard02














 

Avangard03






Сформувавши колону, люди з квітами та вінками

організовано попрямували до парку «60-річчя Перемоги». Колону очолювали прапороносці, що несли прапор України та Одеської області.

Avangard04 














Avangard05


Мітинг, присвячений 72-ій річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відкрили Авангардівський селищний голова Сергій Хрустовський і голова Овідіопольської районної ради Олег Маклашевський.


Avangard02




 


Звертаючись до присутніх вони нагадали про жахи пережитої війни, з жалем відзначивши те, що її уроки досі не засвоєні і побажали, щоб в Україні якнайшвидше настав довгоочікуваний мир.

Avangard06 














Avangard07


Про безневинні жертви війни, про принципи, що порушують християнські заповіді сказав під час свого виступу настоятель храму Святого Мученика Віктора, Павло Гайдук.

 

Голова Овідіопольської районної адміністрації Володимир Левчук  привітав авангардівців, ветеранів праці, тилу і дітей війни зі святом, побажав усім нам мирного неба і закликав присутніх дбайливо зберігати пам'ять про страшний час, що випав на долю наших батьків та дідів, про тисячі жертв і справжніх патріотів, які захищали Батьківщину і зберегли нам життя!

4 

Особливий святковий настрій у День перемоги створили жителям Авангарду музиканти духового оркестру Одеської військової Академії. Після закінчення Мітингу вони продовжили свій виступ на головній площі Авангарду. Знайомі і улюблені з дитинства мелодії воєнних років лунали далеко по всьому селищу.

Avangard09















Avangard10


     









     Поруч з Будинком культури та відпочинку традиційно розгорнулася польова кухня. Всі бажаючі могли скуштувати смачної солдатської каші та чаю. Святкове частування припало до смаку як дорослим, так і дітям.

Avangard11


Avangard12


Avangard13







<< < Червень 2018 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30