Авангард з робочим візитом відвідала Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич

 

Grinevich1

15 червня Авангард з робочим візитом відвідала Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич в супроводі заступника голови Одеської обласної державної адміністрації Сергія Колебошина. Авангардівський селищний голова Сергій Хрустовський, директор Авангардівського НВК Тетяна Кондратюк і депутати селищної ради Ірина Ропотан і Ігор Берник познайомили високих гостей з роботою дитячого садка і школи. Міністр була приємно здивована побаченим, жваво цікавилася всім, що стосується роботи дошкільної та початкової шкільної установи, в тому числі і фінансовою стороною питання.

- Я дуже вдячна Авангардівському селищному голові Сергію Хрустовському, який вкладає зусилля і фінанси в систему освіти - це найважливіші інвестиції! Дитячий садок і школа Авангарду може бути моделлю для прикладу, - підкреслила Лілія Гриневич. Зізнавшись при цьому, що велике враження на неї також справила директор Авангардівська НВК Тетяна Кондратюк: - Тетяна Іванівна уособлює собою важного лідера, який не заспокоїться, поки не доб'ється наміченого.

Ми можемо багато планувати в Міністерстві, але всі реформи матимуть успіх лише тоді, коли на місцях є лідери в сфері освіти, керівники дошкільних та шкільних навчальних закладів, готових до змін, які розуміють потреби сучасних дітей і лідер місцевої влади, що підтримує цю роботу, при розподілі бюджетних коштів не забуває про проблеми і потреби системи освіти. В Авангарді ми бачимо прекрасний союз таких лідерів і високий результат їх спільної роботи. Залишається тільки побажати і далі розвивати соціальну інфраструктуру селища.

Під час прес-конференції Міністр коротко змалювала ситуацію, що склалася в дошкільних установах України і розповіла про майбутні реформи в сфері середньої та вищої освіти.

Grinevich2


Grinevich3


Grinevich4


Grinevich5


Grinevich6


Grinevich7


Grinevich8


Grinevich9


Grinevich10

<< < Червень 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30