Перша школа Овідіополя відзначила 90-річчя

Минула п’ятниця стала визначним і водночас хвилюючим днем для учнів та вчителів Овідіопольського НВК гімназії №1: заклад відзначив ювілей — свої поважні 90 років. Зібралися однодумці, ті, хто душею, долею, серцем, думками, добрими справами, причетний до знаменної дати.

Вшанувати педагогів та ще раз пройтися коридорами будівлі, яка свого часу була мовчазним свідком дружніх бесід, дотепних шкільних витівок та перших життєвих уроків, прийшли різні покоління випускників: хтось сивочолий, хтось заклопотаний вихованням уже своїх діточок, а хтось ще зовсім молодий. Особливим цей день був для педагогів-ветеранів, чиї палкі і гарячі душі та надзвичайна закоханість у свою справу ще відлунюються у стінах школи. Вітали їх та дарували квіти вже теперішні школярі. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять про вчителів і колишніх учнів школи, які вже пішли з життя.
Треба відзначити, що гімназією завжди керували, керують і нині мудрі, далекоглядні наставники, невтомні, самовіддані трудівники.

До гостей школи звернулася її директор Наталія Синько, яка у своєму вітальному слові відзначила, що великий, дружній, працьовитий і творчий колектив учителів, батьків і учнів це – сім’я, у якої і радощі, і невдачі – навпіл. Це колектив-шукач, який прагне до всього нового, прогресивного.

1


2

 

Урочисте святкування ювілею домівки поколінь розпочалося з привітань керівників району. Багато теплих слів на адресу шкільної родини пролуналовід поважних гостей. Зокрема, голови Овідіопольської районної ради Олега Маклашевського, голови Овідіопольської районної державної адміністрації Володимира Левчука, Овідіопольського селищного голови Лідії Савельєвої, начальника відділу освіти районної державної адміністрації Катерини Григораш та інших.

 Насичена концертна програма розпочалася з виступу вокального ансамблю студії «Джельсоміно», виконання улюблених і знайомих пісень шкільним хором під керівництвом вчителя музики Наталії Петрушової.

3

 

4

Увесь концерт був наскрізь пронизаний теплими і щирими словами на адресу тих, хто творив історію школи, навчав і виховував в її стінах кілька поколінь, вчить і вчиться тут зараз, розбудовує і розвиває цей навчальний заклад. Словом, без уваги не обійшовся жоден винуватець свята.

5

 

6

 

7

 

8

<< < Червень 2020 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30