17 листопада 2017 року відбулася вісімнадцята сесія Овідіопольської районної ради VII скликання

17 листопада 2017 року відбулася вісімнадцята сесія Овідіопольської районної ради VII скликання. Головував на засіданні очільник районної ради Олег Маклашевський. В роботі пленарного засідання взяли участь: голова Овідіопольської районної державної адміністрації Володимир Левчук, керівники управлінь, відділів районної державної адміністрації, селищні та сільські голови, керівники комунальних підприємств, установ, працівники виконавчого апарату районної ради та інші.

1

У ході пленарного засідання було розглянуто 25 питань порядку денного, які були попередньо детально опрацьовані на постійних комісіях районної ради.

Пленарне засідання ради розпочалось з обговорення основних питань порядку денного: про звіт районної державної адміністрації щодо виконання районного бюджету Овідіопольського району за 9 місяців 2017 року; про витрачання коштів резервного фонду; про хід виконання за 9 місяців 2017 року та внесення змін до «Програми економічного та соціального розвитку Овідіопольського району на 2017 рік»; про внесення змін до затвердженої районної цільової програми підтримки малозабезпечених верств населення на 2016-2017 роки; про внесення змін до районного бюджету Овідіопольського району на 2017 рік та інше.

Погодили Положення про Овідіопольський районний історико-краєзнавчий музей. Крім того, депутати своїм рішенням надали згоду відділу освіти Овідіопольської районної державної адміністрації на передачу спортивного майданчика Надлиманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Овідіопольського району, управління якою здійснює районна рада, до комунальної власності Маяківської об'єднаної територіальної громади. Також розглянули питання про безоплатну передачу майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Овідіопольського району до комунальної власності Авангардівської об'єднаної територіальної громади.

Здійснили процедуру про дострокове розірвання контракту з головним редактором комунального підприємства «РЕДАКЦІЯ ГАЗЕТИ НАДДНІСТРЯНСЬКА ПРАВДА» та передали основні засоби та малоцінні необоротні матеріальні активи з балансу Овідіопольської районної ради на баланс комунального підприємства Овідіопольської районної ради «ОВІДІОПОЛЬ-СЕРВІС». Крім того, депутати затвердили своїм рішення програму по локалізації та ліквідації амброзії полинолистої на території Овідіопольського району протягом 2017- 2020 років.

Підтримали звернення депутатів Овідіопольської районної ради до Прем'єр-міністра України, голови Одеської обласної державної адміністрації та голови Одеської обласної ради щодо перегляду питання формування госпітальних округів на території Одеської області.

 

2

3

<< < Липень 2020 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31