День працівників сільського господарства

1

У третю неділю листопада цього року відзначили професійне свято – День працівників сільського господарства. Це свято є чудовою нагодою подякувати усім тим, хто переймається сільськогосподарською долею району і чия праця гідна відзнаки і вшанування.

За значний особистий внесок у розвиток агропромислового та сільськогосподарського виробництва, вагомі трудові досягнення, багаторічну самовіддану працю та з нагоди відзначення Дня працівників сільського господарства голова районної ради Олег Маклашевський вручив Грамоти кращим керівникам та працівникам сільськогосподарських товариств, підприємств, фермерських господарств.

Голова районної ради зазначив: «Що попри всі економічні труднощі, інколи, складні погодні умови аграрії Овідіопольщини завжди роблять усе, аби район був з продовольством і сировиною. Цьому сприяє невтомна праця трударів, належна база та досвідчені кадри».

2

 

3

Також з вітальними словами звернувся до присутніх, у святковій залі ресторану «Садко», голова Овідіопольської районної державної адміністрації Володимир Левчук. Він висловив щирі привітання з нагоди свята та глибоку повагу за невтомну працю, мудрі рішення, особисте вболівання за справу та виважену громадську позицію хліборобам, механізаторам, тваринникам, організаторам агропромислового виробництва та нагородив Почесними грамотами Овідіопольської районної державної адміністрації за значний особистий внесок у розвиток агропромислового виробництва, вагомі трудові досягнення, багаторічну самовіддану працю.

4

 

5

Гарного настрою та щирих емоцій усім присутнім на урочистих заходах додав святковий концерт.

<< < Липень 2020 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31