Зустріч керівництва району з румунською делегацією

1

У суботу, 18 листопада 2017 року відбулася зустріч керівництва району  з румунською делегацією, на якій головою Овідіопольської  районної державної адміністрації Володимиром Левчуком та паном Сорин Брашовяну головою джудец Бакеу Румунія була підписана угода  про співробітництво і співпрацю.

2

На заході були присутні: голова Овідіопольської районної ради Олег Маклашевський та начальник відділу організаційного забезпечення діяльності виконавчого апарату районної ради Ганна Дубіна; голова Овідіопольської  районної державної адміністрації Володимир Левчук,  начальники відділів: культури Овідіопольської РДА  ̶̶  Олена Горячих, організаційної роботи та взаємодії з громадськістю  ̶̶  Світлана Рябоконь. Делегацію з Румунії представляли: Cорин Брашовяну - Президент джудец Бакеу, Лілеана Брашовяну, Штефан Шилоки  - мер міста Тиргу-Окна, Дорина Шилоки, Василе Тодерашку  -  консультант, Еміль Рапча - генеральний консул Румунії в Одесі, Світлана Шандру – співробітник консульства.

3

Згідно підписаної угоди сторони обмінюватимуться досвідом та співпрацюватимуть для розвитку місцевих громад на території районів, проводитимуть спільні навчання, семінари, стажування. Райони-побратими зміцнюватимуть та заохочуватимуть співробітництво між районами в галузі економіки, екології, розвитку інфраструктури, туризму та рекреації, соціальній та культурній сфері, розвиватимуть співпрацю між усіма зацікавленими підприємствами, організаціями, установами та іншими господарськими суб’єктами обох регіонів з вищезазначених галузей, сприятимуть обміну досвідом роботи сільськогосподарських підприємств двох районів у вирощуванні, переробці та реалізації сільськогосподарської продукції.

4

«Сьогоднішня подія має надзвичайно важливе значення, - зазначив Володимир Левчук.  ̶̶ Ми домовилися розвивати можливості, пов'язані з розвитком інфраструктури, туризму, соціальній, спортивній та культурній сферах. Хочу зазначити, що  для нашого регіону досвід румунських колег надасть можливість до залучення іноземних інвестицій в економіку, туризм та інші галузі».

5

 «Ми, українці шануємо працелюбних братів-румунів, їхню мову, самобутні традиції і звичаї. Закликаємо  їздити один до одного у гості та  збагачувати звичаї і традиції»,   ̶̶  в свою чергу висловив Олег Маклашевський.

 

Після офіційної частини голова району запросив делегацію з Румунії на екскурсію до Овідіопольського навчально-виховного комплексу-гімназії №1 ім. Т.Г. Шевченка.

 

6

Потім делегація відправилася до Овідіопольського районного історико-краєзнавчого музею.

 

7

І на останок гості відвідали Палацу спорту ім. В.І. Дукова.

8 

<< < Червень 2020 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30