День пам'яті та примирення й День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

0

08 та 09 травня 2019 року в Овідіополі відбулися заходи до Дня пам'яті та примирення й Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Так, 08 травня відбулася традиційна хода Пам'яті та примирення з покладанням квітів та лампадок біля обеліску «Загиблим воїнам-землякам».

1

2

3

4

5

Урочистості з нагоди Дня Великої Перемоги розпочались в Овідіополі з самого ранку. На площі біля Овідіопольської районної ради відбувся виступ духового оркестру. Після виступу музичного колективу сформувалась святкова колона з державними прапорами та рушила до Обеліску Слави загиблим воїнам-землякам, де й відбулись основні заходи. У заході взяли участь ветерани війни, заступник голови Овідіопольської районної ради Людмила Мошняга, тимчасово виконуючий обов'язки голови Овідіопольської районної державної адміністрації Ігор Ільченко, голова Овідіопольської селищної ради Лідія Савельєва, депутати місцевого рівня, виконавчий апарат районної ради, працівники районної державної адміністрації, представники установ, підприємств та організацій району, учні загальноосвітніх шкіл, вихованці дошкільних закладів, духовенство, громадськість.

До присутніх ветеранів зі словами подяки за мужність й відвагу та побажаннями миру та злагоди звернулися Людмила Мошняга, заступник голови районної ради; Ігор Ільченко, виконуючий обов'язки голови Овідіопольської районної державної адміністрації та голова селищної ради Лідія Савельєва. З вітаннями також звернулися голова громадської організації ветеранів Овідіопольського району Михайло Сеїн та його заступник Микола Козлов. Також, від імені голови районної ради та депутатського корпусу Людмила Мошняга вручила Михайлу Олександровичу Сеїну та Чуприні Василю Петровичу Почесну відзнаку – нагрудний знак голови Овідіопольської районної ради.

Ветеранів та присутніх привітав своїми піснями місцевий хор «Райдуга», діти розповіли гарні вірші.

Пам'ять загиблих героїв учасники мітингу вшанували хвилиною мовчання і покладанням квітів до обеліску. По завершенню мітингу зроблено загальне пам'ятне фото. Після завершення заходів на березі лиману відбувся святковий концерт та частування смачною кашею.

6

7

8

9

10

11

14

12

13

15

16

17

<< < Березень 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31