Пленарне засідання чергової ХХVІІ сесії Овідіопольської районної ради VІІ скликання

1

20 вересня 2019 року відбулося пленарне засідання XXVІІ сесії Овідіопольської районної ради VII скликання. Головував на засіданні очільник районної ради Олег Маклашевський. В роботі пленарного засідання взяли участь: 26 депутатів Овідіопольської районної ради, депутат Одеської обласної ради Олександр Усінов, тимчасово виконуючий обов'язки голови Овідіопольської районної державної адміністрації Ігор Ільченко, керівники управлінь, відділів районної державної адміністрації, селищні та сільські голови, керівники комунальних підприємств та установ районної ради, виконавчий апарат районної ради та інші.

На початку засідання Олег Маклашевський, голова Овідіопольської районної ради привітав депутатів районної ради, сільських, селищних голів, дні народження яких відбулись в міжсесійний період. Представив присутнім новопризначених посадових осіб в Овідіопольському районі, а саме: начальник Овідіопольського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Одеській області Олега Чуканя та військового комісара, керівника Овідіопольського територіального центру комплектування та соціальної підтримки військовослужбовців Аркадія Васькевича.

На розгляд XXVІІ сесії районної ради було винесено 18 основних питань, які відповідно до регламенту роботи Овідіопольської районної ради, попередньо розглядалися на засіданнях постійних комісій районної ради та президії.

Першими були розглянуті питання щодо звіту районної державної адміністрації про виконання районного бюджету Овідіопольського району за І півріччя 2019 року; про готовність об'єктів житлово-комунального, паливно-енергетичного комплексу та соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років; внесено змін до рішення районної ради від 11 вересня 2010 року № 599-V «Про створення КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ «ОВІДІОПОЛЬСЬКИЙ РАЙОННИЙ МЕТОДИЧНИЙ КАБІНЕТ» та затвердження її Статуту»; внесено змін до рішення районної ради від 22 грудня 2017 року № 302-VІI «Про затвердження районної цільової програми соціальної підтримки населення на 2018-2020 роки «Соціальний захист»; заслухані звіти керівника Іллічівської місцевої прокуратури Одеської області Стоєва А.Я. про результати діяльності Іллічівської місцевої прокуратури Одеської області на території Овідіопольського району за перше півріччя 2019 року та директора комунальної установи Овідіопольської районної ради «ОБ'ЄДНАНИЙ ТРУДОВИЙ АРХІВ ОВІДІОПОЛЬСЬКОГО РАЙОНУ» Сливки О.М. про роботу установи за період з 01 червня 2018 року по 01 червня 2019 року. Також були внесені зміни до районного бюджету Овідіопольського району на 2019 рік.

Рішенням Овідіопольської районної ради було призначено директора комунального некомерційного підприємства районної ради «ОВІДІОПОЛЬСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ» Анну Тимошенко та створено комунальне некомерційне підприємство Овідіопольської районної ради «ОВІДІОПОЛЬСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ» шляхом перетворення та затвердження Статуту.

Також достроково було припинено повноваження депутата Овідіопольської районної ради сьомого скликання Колебошина С. В., у зв'язку з обранням його Народним Депутатом України.

За результатами заслуховування та обговорення питань порядку денного сесії були прийняті відповідні рішення.

2

3

4

<< < Березень 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31