В РАЙОНІ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ

1

 

У ці дні разом з усім світом ми відзначаємо 75-ту річницю Дня пам'яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.  Весь світ щороку вшановує пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом, жертв цієї страшної війни.

День пам’яті та примирення (8 травня) і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (9 травня) – це, без сумніву, надзвичайно важливі дати для Українського народу. День Перемоги – це свято сильних духом, котрі у дуже непростий час змогли порозумітися, об’єднатися, піднятися на боротьбу та здолати нацизм, тим самим подарувавши нащадкам майбутнє.

У ці пам’ятні дні надзвичайно важливо згадувати та вшановувати як ветеранів, так і усіх, хто постраждав від нацизму: дітей війни, колишніх в’язнів концтаборів, військовополонених, остарбайтерів.

9 травня голова Овідіопольської районної ради Володимир Літвінчук, заступник голови Овідіопольської районної ради Людмила Мошняга, виконуючий обов’язки голови Овідіопольської районної державної адміністрації Ігор Ільченко, Овідіопольський селищний голова Лідія Савельєва, голова районної ветеранської організації Микола Козлов, духовенство, громадськість та просто жителі району вшанували пам'ять загиблих, поклавши квіти до обеліска загиблим воїнам-землякам       в селищі Овідіополь.

Ми в неоплатному боргу перед синами й дочками України, юність яких жорстоко обірвала війна. Низько вклоняємося подвигу тих, хто ціною власного життя, проявляючи нечуваний героїзм, сміливість та відвагу, зуміли врятувати світ від нацистського поневолення.

 

 

<< < Березень 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31