Положення про нагороди

 

У К Р А Ї Н А

 

ОВІДІОПОЛЬСЬКА    РАЙОННА  РАДА

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

 

 

Про Положення  про нагороди Овідіопольської районної ради

 

Відповідно до  частини 7 статті 55 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, з метою відзначення та стимулювання кращих представників Овідіопольщини,  які досягли вагомих успіхів у виробничій, науковій, державній,  творчій, громадській та інших  сферах діяльності:  

1.     Затвердити  Положення  про нагороди Овідіопольської районної ради (додається).

2.     Вважати таким, що втратило чинність  розпорядження голови районної ради від 14.04.2005 року № 74\2005-РР «Положення про нагороди районної ради».

3.     Затвердити дане розпорядження на черговій сесії районної ради.

4.     Контроль  за виконанням даного розпорядження покласти на керуючу справами  виконавчого апарату районної ради Кривченко І.М.

 

 

Голова  районної ради                                                                                В.Ю.Плешивцев

 

 

2 грудня  2010 року         

  54 /2010-РР

 

 

 

 

 

Додаток

 до  розпорядження районної ради

від  2 грудня 2010 року

               54/2010-РР

 

Положення  про нагороди Овідіопольської районної ради

1. Нагороди Овідіопольської  районної ради (далі – нагороди) є заохоченням громадян- жителів району та інших територіальних громад України за  вагомі здобутки  в галузі державного будівництва та місцевого самоврядування, визначні особисті заслуги у сприянні економічного, науково-технічного та соціально- культурного розвитку району,  збагачення культурної спадщини, плідну благодійну, гуманістичну та громадську діяльність, розвиток та ефективну діяльність органів місцевого самоврядування, високу професійну майстерність, а також з нагоди державних свят, пам’ятних та ювілейних дат.

2. Нагороди Овідіопольської районної ради-це:

-Почесна грамота;

-грамота;

-диплом;

-подяка;

-заохочувальні призи та цінні подарунки;

-грошова винагорода.

3. Почесна грамота, грамота, подяка, диплом Овідіопольської районної ради- це письмовий текст, виготовлений  на спеціальному бланку за підписом голови районної ради, скріпленим круглою печаткою районної ради. 

4. Нагородження  здійснюється на підставі клопотання про нагородження. Клопотання про  нагородження   вносяться голові районної ради постійними комісіями  районної ради, органами виконавчої  влади, сільськими, селищними радами району, державними органами, підприємствами, установами, організаціями та громадськими  обєднаннями не пізніше ніж за 10 днів до нагородження. До клопотання додаються відомості про особу,  яка  представляється до нагороди, в тому числі  ксерокопія першої сторінки  її паспорта,  а також інформація про її виробничі, наукові, спортивні та інші досягнення, або заслуги.

5. Нагородами Овідіопольської районної ради не може бути відзначена особа,  яка визнана судом  винною в  скоєнні злочину і судимість якої не погашена  відповідно до чинного законодавства України.

6. Особи, які відзначені Почесною грамотою, грамотою, дипломом Овідіопольської районної ради можуть бути  представлені до нагородження ними повторно не раніше,  як через три роки.

7. Нагородження оформляється   розпорядженням голови районної ради.

8. Організація нагородження та  ведення  обліку нагороджених покладається на  організаційний відділ виконавчого апарату районної ради.

9. Нагородження проводиться в  урочистій обстановці  головою районної ради або іншою уповноваженою особою  районної ради.

10. Кадрова служба установи, підприємства, організації, де працює нагороджений, робить відповідний запис у трудовій книжці нагородженого.

 

Керуюча справами виконавчого

апарату районної ради                                                                                                І.М. Кривченко

 

<< < Січень 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31