Вшанування памя*ті загиблого земляка Євгена Колісниченка 7 серпня 2019 року

07 серпня 2019 року відбувся захід біля пам'ятного знаку «Загиблим за Україну воїнам АТО» щодо вшанування пам'яті загиблого земляка Євгена Колісниченка, старшого матроса Одеського загону морської охорони, під час виходу з Довжанського котла. В заході взяли участь голова районної ради Олег Маклашевський, тимчасово виконуючий обов'язки голови районної державної адміністрації Ігор Ільченко, Овідіопольський селищний голова Лідія Савельєва, рідні, односельці, бойові побратими. Керівництво району та селища звернулося до присутніх та пригадали про ті страшні події, які відбулися в цей день 2014 року. До пам'ятного знаку було покладено квіти.

Євген Колісниченко назавжди залишиться в нашій пам'яті, як справжній герой!

FB IMG_1565341048094

75 річниця вигнання нацистів з України

 

01

12 квітня 2019 року в смт Овідіополь було проведено заходи з нагоди 75-ої річниці визволення смт Овідіополь та Овідіопольського району від нацистських загарбників. біля обеліску «Загиблим воїнам-землякам». У заході взяли участь ветерани Великої Вітчизняної Війни, голова Овідіопольської районної ради Олег Маклашевський, тимчасово виконуючий обов'язки голови Овідіопольської районної державної адміністрації Ігор Ільченко, голова Овідіопольської селищної ради Лідія Савельєва, депутати місцевого рівня, виконавчий апарат районної ради, працівники районної державної адміністрації, представники установ, підприємств та організацій району, студенти Овідіопольського ПТАУ, учні загальноосвітніх шкіл, вихованці дошкільних закладів, духовенство, громадськість.

Овідіополь був звільнений від німецько-фашистських загарбників 13 квітня 1944 року 220-м гвардійським стрілецьким полком 79-ї гвардійської дивізії 62-ї армії під командуванням гвардії полковника М.С. Шейкіна. Сотні овідіопольців брали участь в боях за визволення рідного краю.

Керівництво району та місцевої влади зустріли делегацію, що прибула до Овідіополя з Біляївського району на чолі з заступником голови Біляївської районної державної адміністрації Оленою Рудоманенко. Делегація Біляївського району, в рамках проведення Всеукраїнської естафети пам'яті «Слава визволителям України», передала символ естафети – гільзу з землею та штандарт 3-го Українського фронту голові Овідіопольської районної організації ветеранів Овідіопольського району Михайлу Сеїну.

Олег Маклашевський, голова районної ради, Ігор Ільченко, виконуючий обов'язки голови Овідіопольської районної державної адміністрації та голова селищної ради Лідія Савельєва звернулися до присутніх ветеранів зі словами щирої вдячності за мужність, сміливість та відвагу, що є прикладом для нащадків, побажаннями міцного здоров'я та довголіття; нагородили почесними грамотами, привітали квітами. З вітаннями до односельців звернулися голова громадської організації ветеранів Овідіопольського району Михайло Олександрович Сеїн та його заступник Микола Іванович Козлов.

Місцевий хор «Райдуга» виконав пісні на честь 75-ої річниці історично значущих подій. Пам'ять загиблих героїв учасники мітингу вшанували хвилиною мовчання і покладанням квітів до підніжжя обеліску. По завершенню мітингу зроблено загальне пам'ятне фото.

Світла пам'ять про всіх полеглих під час визволення Овідіопольщини завжди житиме в наших серцях. Низько вклоняємося та висловлюємо щиру вдячність ветеранам війни за величний бойовий подвиг.

02

03 04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

Слухання щодо а\впровадження медичної реформи в Овідіопольському районі

1 1

14 серпня 2018 року в смт Овідіополь, у залі засідань адмінбудинку районної ради за ініціативою постійної комісії районної ради з питань освіти, науки, культури, спорту, у справах молоді, соціального захисту та охорони здоров'я відбулись слухання з питання перетворення КУ «Овідіопольська центральна районна лікарня» в комунальне некомерційне підприємство «Овідіопольська центральна районна лікарня».

2

Оксана Соручан, заступник директора департаменту охорони здоров'я обласної державної адміністрації поінформувала присутніх щодо методики проведення медичної реформи шляхом реформування первинної та вторинної ланки медицини відповідно до Закону України "Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення".

Всі бажаючі мали можливість поставити питання представнику департаменту охорони здоров'я обласної державної адміністрації та за результатами отриманих відповідей перейти до обговорення та розкриття порушених питань.

31

Керівництво комунальної установи районної ради «ОЦПМСД» прозвітувало щодо ходу проведення першого етапу медичної реформи в Овідіопольському районі.

Також було обговорено шляхи та методику перетворення КУ «Овідіопольська центральна районна лікарня» в комунальне некомерційне підприємство «Овідіопольська центральна районна лікарня».

4

 

Вручення Подяки голови Овідіопольської районної ради

1

Сьогодні, 23 січня 2018 року, голова Овідіопольської районної ради Олег Маклашевський відвідав Соцьку Валентину Василівну, мати Антонюка Андрія Васильовича,  яка мешкає в селищі Роксолани та вручив їй Подяку голови Овідіопольської районної ради за зразкове виконання батьківських обов’язків та патріотичне виховання сина, молодшого сержанта військової частини А2227, який проходить службу у Збройних Силах України.

Зі слів командування військової частини Андрій Васильович проявляє себе виключно з позитивної сторони, як грамотний, Сьогодні, 23 січня 2018 року, голова Овідіопольської районної ради Олег Маклашевський відвідав Соцьку Валентину Василівну, мати Антонюка Андрія Васильовича,  яка мешкає в селищі Роксолани та вручив їй Подяку голови Овідіопольської районної ради за зразкове виконання батьківських обов’язків та патріотичне виховання сина, молодшого сержанта військової частини А2227, який проходить службу у Збройних Силах України.

Зі слів командування військової частини Андрій Васильович проявляє себе виключно з позитивної сторони, як грамотний, ініціативний спеціаліст військової справи. Повноцінно, якісно та грамотно виконує обов’язки командира гармати на східних рубежах нашої вітчизни. Неодноразово заохочувався як командуванням військової частини, так і відзнаками оперативного командування Сьогодні, 23 січня 2018 року, голова Овідіопольської районної ради Олег Маклашевський відвідав Соцьку Валентину Василівну, мати Антонюка Андрія Васильовича,  яка мешкає в селищі Роксолани та вручив їй Подяку голови Овідіопольської районної ради за зразкове виконання батьківських обов’язків та патріотичне виховання сина, молодшого сержанта військової частини А2227, який проходить службу у Збройних Силах України.

Зі слів командування військової частини Андрій Васильович проявляє себе виключно з позитивної сторони, як грамотний, ініціативний спеціаліст військової справи. Повноцінно, якісно та грамотно виконує обов’язки командира гармати на східних рубежах нашої вітчизни. Неодноразово заохочувався як командуванням військової частини, так і відзнаками оперативного командування й Міністерства оборони України.й Міністерства оборони України.ініціативний спеціаліст військової справи. Повноцінно, якісно та грамотно виконує обов’язки командира гармати на східних рубежах нашої вітчизни. Неодноразово заохочувався як командуванням військової частини, так і відзнаками оперативного командування й Міністерства оборони України.

2

Святковий концерт у будинку культури «Слава» до річниці незалежності України

24 серпня 2017 року у районному будинку культури «Слава» відбулися урочисті заходи та святковий концерт, присвячені 26-ї річниці незалежності України. Під час урочистої частини на святі були присутні голова Овідіопольської районної державної адміністрації Володимир Левчук, голова Овідіопольської районної ради Олег Маклашевський, жителі та гості Овідіопольщини.

 

1 фото

 

Олег Маклашевський нагородив Почесними грамотами Овідіопольської районної ради, за вагомий особистий внесок у розбудову та утвердження української державності, соціально – економічний розвиток Овідіопольського району, високий професіоналізм, активну життєву позицію та з нагоди 26-ї річниці незалежності України: Ніну Вишневську, депутата Овідіопольської районної ради, Наталію Колоскову,начальника відділу будівництва управління житлово-комунального господарства,інфраструктури туризму та будівництва районної державної адміністрації, Сергія Кругленко, начальника комунального підприємства «Овідіопольське районне бюро технічної інвентаризації», Наталію Пушкаренко, депутата Овідіопольської районної ради, Юрія Герасименко, начальника Овідіопольського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Одеській області, Миколу Федькалова, начальника районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Одеській області, майора служби цивільного захисту.

2,3 фото

Катерину Григораш, начальника відділу освіти Овідіопольської районної державної адміністрації, Миколу Сєбова, директора Великодолинської  дитячої музичної школи, Наталію Царан, директора Овідіопольської районної школи мистецтв, Людмилу Руденко, інженера з охорони праці комунального підприємства «Великодолинська» Великодолинської селищної ради, Олександра Ткача, водія комунального підприємства «Великодолинська» Великодолинської селищної ради.

    Крім того, Почесною грамотою голови Одеської обласної ради, за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування, соціально – економічний розвиток регіону, високий професіоналізм та з нагоди Дня незалежності України був нагороджений Давид Шубладзе, депутат Овідіопольської районної ради.

4 фото

 

     У програмі святкового концерту були представлені кращі номери творчих колективів Овідіопольщини.

 

 

 

5,6,7,8 фото

95-річчя села Молодіжне

23 серпня 2017 року, в день Державного Прапору України, своє 95-річчя відзначало село Молодіжне. Вперше за 95 років на святі з нагоди дня народження села зібралася рекордна кількість гостей: губернатор Одеської області                      Максим Степанов, голова Одеської обласної ради Анатолій Урбанський, Народний депутат України Василь Гуляєв, голова Овідіопольської районної ради Олег Маклашевський та інші.

1

 

Олег Вікторович звернувся з щирими побажаннями миру, злагоди і достатку, всім і кожному присутньому та  нагородив Грамотою колектив  Молодіжненської сільської ради за багаторічну сумлінну працю в органах місцевого самоврядування, значний внесок в соціально-економічний і культурний розвиток територіальної громади  та з нагоди відзначення 95-ї річниці з Дня народження села Молодіжне.

2

192 hsityyz

192

відзначили кращих

 

Відзначили кращих

7 грудня в районному будинку культури «Слава» вiдбулися урочистостi з нагоди Дня

мiсцевого самоврядування.

Зі словами вітань до присутніх звернулися голова районної ради В.Ю. Плешивцев, голова районної державної адміністрації М.А.Жидков. Вони відзначили все зростаючу роль місцевого самоврядування у соціально­економічному розвитку регіонів, у формуванні громадянського суспільства, включенні людей в управління територією.

Органи місцевого самоврядування Овідіопольського району виконують покладені на них законом повноваження. Більшість депутатів беруть активну участь у роботі районної, сільських і селищних  рад, пропонують цікаві проекти, спрямовані на наповнення місцевих бюджетів, розвиток населених пунктів, опираючись при цьому на думку виборців. Все це дає можливість виконувати намічені плани, реалізовувати прийняті програми.

Цього року важливим стимулом у роботі став районний конкурс на кращого посадовця органів місцевого самоврядування, підсумки якого були підбиті до професійного свята.

У номінації «Кращий селищний голова» І­ше місце присуджено Таїровському селищному голові С.В.Шепелю, ІІ місце – Овідіопольському – В.М.Гоменюк й Авангардівському – С.Г.Хрустовському селищним головам, ІІІ місце – Великодолинському селищному голові В.О.Грабу.

У номінації «Кращий сільський голова» переможцем визнано Молодіжненського сільського голову В.О.Гуляєва, ІІ місце присуджено Дальницькому сільському голові С.І.Крутюку, ІІІ місце – Миколаївському сільському голові М.М.Зубіку.

У номінації «Кращий секретар ради» І місце – у секретаря Прилиманської сільської ради Л.П.Кравченко, ІІ місце – у секретаря Дальницької сільської ради Ж.Б.Кудринської, ІІІ місце – у секретаря Роксоланівської сільської ради Л.О.Ткач.

Всіх переможців нагороджено грамотами та цінними подарунками.

За вагомий внесок у розвиток місцевого самоврядування Почесною грамотою Одеської обласної державної адміністрації відзначено керуючу справами виконавчого апарату районної ради І.М.Кривченко, грамотами Одеської обласної ради – Авангардівського селищного голову С.Г.Хрустовського та Великодолинського селищного голову В.О.Граба.

Велику групу депутатів, членів виконкомів, працівників районної, сільських та селищних рад було нагороджено грамотами та подяками районної державної адміністрації і районної ради.

 01020304

Роксолани

 

 

П.І.Б.

Посада

Прийомний день, час

Телефон, адреса

Болгірєв

Сергій

Сергійович

Сільський голова

Вівторок, четвер

8.00-16.00

46-3-49

с. Роксолани,

вул. Центральна, 49

Ткач

Людмила Олександрівна

Секретар сільської ради

Понеділок, четвер

8.00-16.00

3-26-32

с. Роксолани,

вул. Центральна, 49

 

ДЕКЛАРАЦІЯ про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік Роксоланівського сільського голови Болгірева С.С.

 

ДЕКЛАРАЦІЯ про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік секретаря Роксоланівської сільської ради Ткач Л.О.

Новоградківка

П.І.Б.

Посада

Прийомний день, час

Телефон, адреса, e-mail

 

47-2-45

с. Новоградківка,

пров. Дністровський, 1

П'яна

Ольга Ярославівна

Т.в.о. голови сільської ради

47-2-45

с. Новоградківка, пров. Дністровський, 1

e-mail: novogsr@ukr.net


 

Проекти рішень шостої сесії

Проекти рішень восьмої сесії

Проекти рішень позачергової XIII сесії VII скликання

Проекти рішень XIV сесії VII скликання  

Проекти рішень XV сесії VII скликання

Проекти рішень XVII сесії VII cкликання 

Проекти рішень XXII сесії VII скликання

Проекти рішень XXV сесії VII скликання

Проекти рішень XXVII сесії VII скликання

 

Рішення XII сесії сьомого скликання

Рішення ХІІІ сесії сьомого скликання

Рішення XIV сесії сьомого скликання

Рішення XV сесії сьомого скликання

Рішення ХVI сесії сьомого скликання

Рішення XVII сесії сьомого скликання

Рішення XVIII сесії сьомого скликання

Рішення ХІХ сесії сьомого скликання

Рішення ХХ сесії сьомого скликання

Рішення ХХІ сесії сьомого скликання

Проекти рішень XXVIIІ сесії сьомого скликання  

Проекти рішень ХХХІІІ сесії сьомого скликання

 

Молодіжне

П.І.Б.

Посада

Прийомний день, час

Телефон, адреса, e-mail, web-site

Лук'янчук Микола Іванович

Голова сільської ради

0268-5-10-41

с. Молодіжне, вул. Жовтнева, 2/а

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

http://molodijne.odessa.gov.ua

 

Курко Світлана Альбертівна

Секретар сільської ради

Понеділок, четвер

9.00-13.00

0268-6-55-08

с. Молодіжне, вул. Жовтнева 2/а

Кароліно Бугаз

Про затвердження детального плану території обмеженої акваторією Чорного моря, пляжною зоною, земельною ділянкою (кадастровий номер 5123781500:01:002:0001) та міжквартальними проїздами дачної забудови в с.Кароліно-Бугаз

 

ПРОТОКОЛ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ від 10.01.2020 року

 

Повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку та проекту містобудівної документації...

Детальний план території

Звіт СЕО

Звіт СЕО

К2

К3

К4

К5

К6

ПЗ Том 1

 

 

Кароліно-Бугазька сільська рада повідомляє про затвердження проекту детального плану частини території, земельної ділянки, яка відноситься до категорії земель житлової та громадської забудови, орієнтовною площею 0,08 га для будівництва амбулаторії загальної практики-сімейної медицини..

Рішення Кароліно-Бугазької сільської ради від 11.10.2019 року № 2055-VІІ

 

Повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку документа державного планування детального плану території земельної ділянки, яка відноситься до категорії земель житлової та громадської забудови...

 

Звіт про стратегічну екологічну оцінку документа...

 

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки детального плану території обмеженої акваторією Чорного моря, пляжною зоною, земельною дялянкою (кадастровий номер 5123781500:01:002:0001) та міжквартальними проїздами дачної забудови с. Кароліно-Бугаз Овідіопольського району Одеської області

  

Рішення про проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту містобудівної документації "Детальний план території обмеженої акваторією Чорного моря, пляжною зоною, земельною ділянкою рекреаційного призначення (кадастровий номер 5123781500:01:002:0001) та між квартальними проїздами дачної забудови в с. Кароліно-Бугаз"

 

ОГОЛОШЕННЯ 

 

П.І.Б.

Посада

Прийомний день, час

Телефон, адреса, e-mail

Апанасенко 

Андрій

Володимирович

Сільський голова

Понеділок, середа

9.00-12.00

66-2-47

с. Караліно-Бугаз, вул. Приморська, 1

e-mail: karolino-bugaz-sovet@ukr.net

Гоменюк

Діна

Миколаївна

секретар

сільської

ради

 

66-2-47

с. Кароліно-Бугаз,

вул.Приморська, 1

 

 

 

Йосипівка

П.І.Б.

Посада

Прийомний день, час

Телефон, адреса, e-mail

ПЕТРЕНКО
Лариса Леонідівна

Сільський голова

Понеділок, п’ятниця

8.00-12.00

44-2-73

с. Йосипівка,

вул. Софіївська, 79

e-mail:rada-yosipovka@ukr.net

ОЛІЙНИЧЕНКО

Оксана Василівна

Секретар сільської ради

Понеділок, п’ятниця

8.00-12.00

44-2-73

с. Йосипівка, вул.Софіївська, 79

 

ДЕКЛАРАЦІЯ про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік Йосипівського сільського голови Петренко Л.Л.

 

ДЕКЛАРАЦІЯ про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік секретаря Йосипівської сільської ради Оліниченко О.В.

 

Доброолександрівка

П.І.Б.

Посада

Прийомний день, час

Телефон, адреса

Бабогло Михайло Миколайович

Сільський голова

Понеділок, четвер

8.00-16.00

48-2-44

с. Доброолександрівка, вул. Шкільна, 2

Гавалешко Тетяна Дмитрівна

Секретар сільської ради

Понеділок, четвер

8.00-16.00

48-2-44

с. Доброолександрівка, вул. Шкільна, 2

 

ДЕКЛАРАЦІЯ про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік Доброолександрівського сільського голови Бабогло М.М.

 

ДЕКЛАРАЦІЯ про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік секретаря Доброолександрівської сільської ради Гавалешко Т.Д.

<< < Березень 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31