Четвер, 23 Листопад 2017

День Гідності та Свободи й річниця Революції Гідності

21 листопада 2017 року за участю голови районної радиОлега Маклашевського та голови Овідіопольської районної державної адміністраціїВолодимира Левчука, а також Овідіопольського селищного голови Лідії Савельєвої, представників структурних підрозділів райдержадміністрації, громадських організацій, делегацій від установ та організацій селища, громадськості, відбувся мітинг та покладання квітів до пам’ятного знаку «Трагедія і велич України» з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи й річниці Революції Гідності,

1


2 


3


Учасники зібрання хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять Героїв Небесної Сотні, загиблих воїнів АТО.


4 1


5 1

Read more

Зустріч керівництва району з румунською делегацією

1

У суботу, 18 листопада 2017 року відбулася зустріч керівництва району  з румунською делегацією, на якій головою Овідіопольської  районної державної адміністрації Володимиром Левчуком та паном Сорин Брашовяну головою джудец Бакеу Румунія була підписана угода  про співробітництво і співпрацю.

2

На заході були присутні: голова Овідіопольської районної ради Олег Маклашевський та начальник відділу організаційного забезпечення діяльності виконавчого апарату районної ради Ганна Дубіна; голова Овідіопольської  районної державної адміністрації Володимир Левчук,  начальники відділів: культури Овідіопольської РДА  ̶̶  Олена Горячих, організаційної роботи та взаємодії з громадськістю  ̶̶  Світлана Рябоконь. Делегацію з Румунії представляли: Cорин Брашовяну - Президент джудец Бакеу, Лілеана Брашовяну, Штефан Шилоки  - мер міста Тиргу-Окна, Дорина Шилоки, Василе Тодерашку  -  консультант, Еміль Рапча - генеральний консул Румунії в Одесі, Світлана Шандру – співробітник консульства.

3

Згідно підписаної угоди сторони обмінюватимуться досвідом та співпрацюватимуть для розвитку місцевих громад на території районів, проводитимуть спільні навчання, семінари, стажування. Райони-побратими зміцнюватимуть та заохочуватимуть співробітництво між районами в галузі економіки, екології, розвитку інфраструктури, туризму та рекреації, соціальній та культурній сфері, розвиватимуть співпрацю між усіма зацікавленими підприємствами, організаціями, установами та іншими господарськими суб’єктами обох регіонів з вищезазначених галузей, сприятимуть обміну досвідом роботи сільськогосподарських підприємств двох районів у вирощуванні, переробці та реалізації сільськогосподарської продукції.

4

«Сьогоднішня подія має надзвичайно важливе значення, - зазначив Володимир Левчук.  ̶̶ Ми домовилися розвивати можливості, пов'язані з розвитком інфраструктури, туризму, соціальній, спортивній та культурній сферах. Хочу зазначити, що  для нашого регіону досвід румунських колег надасть можливість до залучення іноземних інвестицій в економіку, туризм та інші галузі».

5

 «Ми, українці шануємо працелюбних братів-румунів, їхню мову, самобутні традиції і звичаї. Закликаємо  їздити один до одного у гості та  збагачувати звичаї і традиції»,   ̶̶  в свою чергу висловив Олег Маклашевський.

 

Після офіційної частини голова району запросив делегацію з Румунії на екскурсію до Овідіопольського навчально-виховного комплексу-гімназії №1 ім. Т.Г. Шевченка.

 

6

Потім делегація відправилася до Овідіопольського районного історико-краєзнавчого музею.

 

7

І на останок гості відвідали Палацу спорту ім. В.І. Дукова.

8 

Read more

День працівників сільського господарства

1

У третю неділю листопада цього року відзначили професійне свято – День працівників сільського господарства. Це свято є чудовою нагодою подякувати усім тим, хто переймається сільськогосподарською долею району і чия праця гідна відзнаки і вшанування.

За значний особистий внесок у розвиток агропромислового та сільськогосподарського виробництва, вагомі трудові досягнення, багаторічну самовіддану працю та з нагоди відзначення Дня працівників сільського господарства голова районної ради Олег Маклашевський вручив Грамоти кращим керівникам та працівникам сільськогосподарських товариств, підприємств, фермерських господарств.

Голова районної ради зазначив: «Що попри всі економічні труднощі, інколи, складні погодні умови аграрії Овідіопольщини завжди роблять усе, аби район був з продовольством і сировиною. Цьому сприяє невтомна праця трударів, належна база та досвідчені кадри».

2

 

3

Також з вітальними словами звернувся до присутніх, у святковій залі ресторану «Садко», голова Овідіопольської районної державної адміністрації Володимир Левчук. Він висловив щирі привітання з нагоди свята та глибоку повагу за невтомну працю, мудрі рішення, особисте вболівання за справу та виважену громадську позицію хліборобам, механізаторам, тваринникам, організаторам агропромислового виробництва та нагородив Почесними грамотами Овідіопольської районної державної адміністрації за значний особистий внесок у розвиток агропромислового виробництва, вагомі трудові досягнення, багаторічну самовіддану працю.

4

 

5

Гарного настрою та щирих емоцій усім присутнім на урочистих заходах додав святковий концерт.

Read more

17 листопада 2017 року відбулася вісімнадцята сесія Овідіопольської районної ради VII скликання

17 листопада 2017 року відбулася вісімнадцята сесія Овідіопольської районної ради VII скликання. Головував на засіданні очільник районної ради Олег Маклашевський. В роботі пленарного засідання взяли участь: голова Овідіопольської районної державної адміністрації Володимир Левчук, керівники управлінь, відділів районної державної адміністрації, селищні та сільські голови, керівники комунальних підприємств, установ, працівники виконавчого апарату районної ради та інші.

1

У ході пленарного засідання було розглянуто 25 питань порядку денного, які були попередньо детально опрацьовані на постійних комісіях районної ради.

Пленарне засідання ради розпочалось з обговорення основних питань порядку денного: про звіт районної державної адміністрації щодо виконання районного бюджету Овідіопольського району за 9 місяців 2017 року; про витрачання коштів резервного фонду; про хід виконання за 9 місяців 2017 року та внесення змін до «Програми економічного та соціального розвитку Овідіопольського району на 2017 рік»; про внесення змін до затвердженої районної цільової програми підтримки малозабезпечених верств населення на 2016-2017 роки; про внесення змін до районного бюджету Овідіопольського району на 2017 рік та інше.

Погодили Положення про Овідіопольський районний історико-краєзнавчий музей. Крім того, депутати своїм рішенням надали згоду відділу освіти Овідіопольської районної державної адміністрації на передачу спортивного майданчика Надлиманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Овідіопольського району, управління якою здійснює районна рада, до комунальної власності Маяківської об'єднаної територіальної громади. Також розглянули питання про безоплатну передачу майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Овідіопольського району до комунальної власності Авангардівської об'єднаної територіальної громади.

Здійснили процедуру про дострокове розірвання контракту з головним редактором комунального підприємства «РЕДАКЦІЯ ГАЗЕТИ НАДДНІСТРЯНСЬКА ПРАВДА» та передали основні засоби та малоцінні необоротні матеріальні активи з балансу Овідіопольської районної ради на баланс комунального підприємства Овідіопольської районної ради «ОВІДІОПОЛЬ-СЕРВІС». Крім того, депутати затвердили своїм рішення програму по локалізації та ліквідації амброзії полинолистої на території Овідіопольського району протягом 2017- 2020 років.

Підтримали звернення депутатів Овідіопольської районної ради до Прем'єр-міністра України, голови Одеської обласної державної адміністрації та голови Одеської обласної ради щодо перегляду питання формування госпітальних округів на території Одеської області.

 

2

3

Read more
<< < Листопад 2017 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 24 25 26
27 28 29 30