Понеділок, 02 Жовтень 2017

Бондаренко В.С почесний громадянин

Сьогодні, 2 жовтня, до заслуженого тренера, Почесного громадянина Овідіополя Володимира Семеновича Бондаренка завітали гості: голова районної ради Олег Маклашевський,голова Овідіопольської районної державної адміністрації Володимир Левчук, заступник Овідіопольського селищного голови Віктор Білоциценко. Вони звернулися до Володимира Семеновича з вітальним словами на честь ювілейного дня народження з побажаннями міцного здоров’я, невичерпної життєвої наснаги та нових трудових здобутків. Від Овідіопольської селищної ради заслуженому тренеру, краєзнавцю В.С. Бондаренку було вручено грошовий подарунок.

1


2


3

Також до привітань улюбленому тренеру приєдналася його найкраща та найтитулованіша учениця — спортсменка, Олімпійська чемпіонка з гандболу, Почесний житель Овідіополя та Овідіопольського району Тетяна Кочергіна-Макарець. В теплій, дружній атмосфері привітань Володимир Семенович щиро подякував всім за поздоровлення і подарунки.

4

 

За матеріалами  Овідіопольської селищної ради.

Read more

Перша школа Овідіополя відзначила 90-річчя

Минула п’ятниця стала визначним і водночас хвилюючим днем для учнів та вчителів Овідіопольського НВК гімназії №1: заклад відзначив ювілей — свої поважні 90 років. Зібралися однодумці, ті, хто душею, долею, серцем, думками, добрими справами, причетний до знаменної дати.

Вшанувати педагогів та ще раз пройтися коридорами будівлі, яка свого часу була мовчазним свідком дружніх бесід, дотепних шкільних витівок та перших життєвих уроків, прийшли різні покоління випускників: хтось сивочолий, хтось заклопотаний вихованням уже своїх діточок, а хтось ще зовсім молодий. Особливим цей день був для педагогів-ветеранів, чиї палкі і гарячі душі та надзвичайна закоханість у свою справу ще відлунюються у стінах школи. Вітали їх та дарували квіти вже теперішні школярі. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять про вчителів і колишніх учнів школи, які вже пішли з життя.
Треба відзначити, що гімназією завжди керували, керують і нині мудрі, далекоглядні наставники, невтомні, самовіддані трудівники.

До гостей школи звернулася її директор Наталія Синько, яка у своєму вітальному слові відзначила, що великий, дружній, працьовитий і творчий колектив учителів, батьків і учнів це – сім’я, у якої і радощі, і невдачі – навпіл. Це колектив-шукач, який прагне до всього нового, прогресивного.

1


2

 

Урочисте святкування ювілею домівки поколінь розпочалося з привітань керівників району. Багато теплих слів на адресу шкільної родини пролуналовід поважних гостей. Зокрема, голови Овідіопольської районної ради Олега Маклашевського, голови Овідіопольської районної державної адміністрації Володимира Левчука, Овідіопольського селищного голови Лідії Савельєвої, начальника відділу освіти районної державної адміністрації Катерини Григораш та інших.

 Насичена концертна програма розпочалася з виступу вокального ансамблю студії «Джельсоміно», виконання улюблених і знайомих пісень шкільним хором під керівництвом вчителя музики Наталії Петрушової.

3

 

4

Увесь концерт був наскрізь пронизаний теплими і щирими словами на адресу тих, хто творив історію школи, навчав і виховував в її стінах кілька поколінь, вчить і вчиться тут зараз, розбудовує і розвиває цей навчальний заклад. Словом, без уваги не обійшовся жоден винуватець свята.

5

 

6

 

7

 

8

Read more

сімнадцята сесія Овідіопольської районної ради VІІ скликання

29 вересня 2017 року відбулася сімнадцята сесія Овідіопольської районної ради  VІІ скликання. Головував на засіданні очільник районної ради Олег Маклашевський. В роботі пленарного засідання взяли участь:Народний депутат України Василь Гуляєв,депутат Одеської обласної ради Олександр Усінов,депутати районної ради,голова Овідіопольської районної держаної адміністрації Володимир Левчук, перший заступник голови Овідіопольської районної держаної адміністрації Ігор Ільченко,начальники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, сільські, селищні голови, працівники виконавчого апарату районної ради та інші. На початку пленарного засідання голова районної ради  Олег Маклашевський  від імені усіх присутніх привітав депутатів, які у міжсесійний період відзначали свої дні народження.

1

 

2 

 

У ході пленарного засідання було розглянуто 23 питання порядку денного, які були попередньо детально опрацьовані на постійних комісіях районної ради.

В результаті своєї роботи депутати місцевого представницького органу ухвалили проекти рішень з більшості питань порядку денного з внесеними змінами та доповненнями.

 

3

 

5 1

 

6 1

Read more

Урочисті заходи, присвячені Дню вчителя на Овідіопольщині

Вже традиційно на початку жовтня працівники освіти відзначають своє професійне свято. З цієї нагоди, 28 вересня, відбулись урочисті заходи, присвячені Дню вчителя на Овідіопольщині.

                                                                             1

На святкування були запрошені директори та вчителі навчальних закладів району, працівники відділу освіти районної державної адміністрації.

Також в урочистостях взяли участь: народний депутат України Василь Гуляєв, голова Овідіопольської районної державної адміністрації Володимир Левчук, голова Овідіопольської районної ради Олег Маклашевський, заступник голови Овідіопольської районної державної адміністрації Олександр Ворохаєв, депутати обласної ради: Олександр Усінов та Лілія Алексейчук, начальник відділу освіти Овідіопольської районної державної адміністрації Катерина Григораш, голова Овідіопольської районної організації профспілки працівників освіти і науки України Оксана Пушнова.

Зі сцени районного будинку культури звучало чимало слів щирої вдячності педагогам за їхню працю. Побажання міцного здоров’я, наполегливості й мудрості, оптимізму та терпіння, злагоди і віри у щасливий завтрашній день.

2


Кращі вчителі району були нагороджені відзнаками народного депутата України, нагрудними знаками Одеської обласної ради, Почесними грамоти від Овідіопольської районної державної адміністрації та Грамотами від Овідіопольської районної ради.


3


4


5


6


7


8

 

9


11 cr


10

Read more
<< < Жовтень 2017 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31