Жовтень 2017

Понеділок, 30 Жовтень 2017

В Санжійці урочисто відкрили новобудову для майбутнього дитячого будинку сімейного типу

26 жовтня поточного року в селі Санжійка Овідіопольського району відбулося урочисте відкриття новозбудованого будинку для майбутнього дитячого будинку сімейного типу (ДБСТ). На заходах були присутні: голова районної ради Олег Маклашевський та його заступник Людмила Мошняга; голова Овідіопольської районної держаної адміністрації Володимир Левчук та начальник відділу усиновлення, опіки, піклування та розвитку сімейних форм виховання служби у справах дітей Галина Бахтій; виконуючий обов’язки Дальницького сільського голови Жанна Кудринська та депутати Дальницької сільської ради; директор Дальницької загальноосвітньої школи Наталія Зубенко;  завідуюча Санжійського дошкільного навчального закладу Надія Рогожинська; пастори церкви Євангельских христиан-баптистів  Щербаков та Кавун; голова благодійного фонду «Міст у життя» в Україні Вольдемар Шледер та син засновника фонду.

1


2


3


4

 Зі словами подяки голова районної ради Олег Маклашевський звернувся до  батьків-вихователів та висловив сподівання, що  ця оселя буде наповнена любов̓ ю, а діти в ній знайдуть те, що втратили і чого не мали – тата і маму.

Read more

73-ї річниця Дня визволення України від фашистських загарбників

1 1

27 жовтня відбулося покладання квітів до обеліску Слави загиблим землякам з нагоди 73-ї річниці Дня визволення України від фашистських загарбників. До пам’ятного міста прибули: голова районної ради Олег Маклашевський та заступник голови районної ради Людмила Мошняга; голова Овідіопольської районної держаної адміністрації Володимир Левчук; Овідіопольський селищний голова Лідія Савельєва; голова районної організації ветеранів Михайло Сеїн; духовенство та громада.

2 2

 

3 

 Голова районної ради Олег Маклашевський побажав присутнім мирного неба, міцного здоров’я та активного довголіття та зауважив, що не зважаючи на те, що понад сімдесят років відділяє нас від того дня, коли Україну було звільнено від фашистських загарбників, пам’ять про мужній подвиг тих, хто захищав рідну земля лунає у наших думках та серцях.

4

Також з вітальними словами звернулися до присутніх голова Овідіопольської районної держаної адміністрації Володимир Левчук, Овідіопольський селищний голова Лідія Савельєва та голова районної організації ветеранів Михайло Сеїн.

5

 

6

 

Read more

Четвер, 26 Жовтень 2017

Відкриття пологового відділення Овідіопольської ЦРЛ після капітального ремонту

1

24 жовтня 2017 року відбулося урочисте відкриття пологового відділення Овідіопольської центральної районної лікарні після капітального ремонту.

У відкритті відділення взяли участь:  народний депутат України Василь Гуляєв, депутати обласної ради: Олександр Усінов та Лілія Алексейчук, голова Овідіопольської районної ради Олег Маклашевський, заступник голови районної ради Людмила Мошняга, голова Овідіопольської районної державної адміністрації Володимир Левчук, заступник голови районної державної адміністрації Олександр Ворохаєв, депутат районної ради Наталія Чегодар, Авангардівський селищний голова Сергій Хрустовський.

2

 

3

 

4

 

5


Капітальний ремонт відділення розпочато у 2013 році. Останні роботи по капітальному ремонту завершено в жовтні 2017 року. Були виконані: оздоблювальні роботи стель і стін; улаштування підлоги, стелі, внутрішнього туалету та покрівлі; заміна вікон та дверей; сантехнічні роботи та електромонтажні роботи.

6

 

7

 

8

 

9

 

10

 

11

Ремонтні роботи були виконані підрядником ТОВ «Будівельне-монтажне управління № 10». На роботи з капітального ремонту відділення було виділено кошти з бюджету розвитку районного бюджету в сумі 3 402442 грн. Також проведені роботи по благоустрою прилеглої до відділення території. На дані роботи виділені кошти в сумі 292812 грн.

Головний лікар Овідіопольської центральної районної лікарні Сергій Солтик та завідуючий пологовим відділенням Володимир Літвінчук  подякували присутнім за допомогу та сприяння в проведенні ремонтних робіт.

 

Read more

Четвер, 12 Жовтень 2017

День захисника України та Дня козацтва!

D zaxistn

Шановні жителі Овідіопольського району!

Запрошуємо вас взяти участь у заходах присвячених Дню захисника України та Дня козацтва!

13 жовтня 2017 року об 11.00 збір на головних сходах Овідіопольської районної ради (вул. Т. Шевченка, 169)

- Покладання квітів до пам’ятного знаку «Трагедія і велич України»

- Покладання квітів до пам’ятного знаку «Полеглим за Україну воїнам АТО»

- Святковий концерт та нагородження ветеранів і воїнів АТО, який відбудеться у міському Будинку культури (вул. Т. Шевченко, 240) після покладання квітів.

Read more

Понеділок, 02 Жовтень 2017

Бондаренко В.С почесний громадянин

Сьогодні, 2 жовтня, до заслуженого тренера, Почесного громадянина Овідіополя Володимира Семеновича Бондаренка завітали гості: голова районної ради Олег Маклашевський,голова Овідіопольської районної державної адміністрації Володимир Левчук, заступник Овідіопольського селищного голови Віктор Білоциценко. Вони звернулися до Володимира Семеновича з вітальним словами на честь ювілейного дня народження з побажаннями міцного здоров’я, невичерпної життєвої наснаги та нових трудових здобутків. Від Овідіопольської селищної ради заслуженому тренеру, краєзнавцю В.С. Бондаренку було вручено грошовий подарунок.

1


2


3

Також до привітань улюбленому тренеру приєдналася його найкраща та найтитулованіша учениця — спортсменка, Олімпійська чемпіонка з гандболу, Почесний житель Овідіополя та Овідіопольського району Тетяна Кочергіна-Макарець. В теплій, дружній атмосфері привітань Володимир Семенович щиро подякував всім за поздоровлення і подарунки.

4

 

За матеріалами  Овідіопольської селищної ради.

Read more

Перша школа Овідіополя відзначила 90-річчя

Минула п’ятниця стала визначним і водночас хвилюючим днем для учнів та вчителів Овідіопольського НВК гімназії №1: заклад відзначив ювілей — свої поважні 90 років. Зібралися однодумці, ті, хто душею, долею, серцем, думками, добрими справами, причетний до знаменної дати.

Вшанувати педагогів та ще раз пройтися коридорами будівлі, яка свого часу була мовчазним свідком дружніх бесід, дотепних шкільних витівок та перших життєвих уроків, прийшли різні покоління випускників: хтось сивочолий, хтось заклопотаний вихованням уже своїх діточок, а хтось ще зовсім молодий. Особливим цей день був для педагогів-ветеранів, чиї палкі і гарячі душі та надзвичайна закоханість у свою справу ще відлунюються у стінах школи. Вітали їх та дарували квіти вже теперішні школярі. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять про вчителів і колишніх учнів школи, які вже пішли з життя.
Треба відзначити, що гімназією завжди керували, керують і нині мудрі, далекоглядні наставники, невтомні, самовіддані трудівники.

До гостей школи звернулася її директор Наталія Синько, яка у своєму вітальному слові відзначила, що великий, дружній, працьовитий і творчий колектив учителів, батьків і учнів це – сім’я, у якої і радощі, і невдачі – навпіл. Це колектив-шукач, який прагне до всього нового, прогресивного.

1


2

 

Урочисте святкування ювілею домівки поколінь розпочалося з привітань керівників району. Багато теплих слів на адресу шкільної родини пролуналовід поважних гостей. Зокрема, голови Овідіопольської районної ради Олега Маклашевського, голови Овідіопольської районної державної адміністрації Володимира Левчука, Овідіопольського селищного голови Лідії Савельєвої, начальника відділу освіти районної державної адміністрації Катерини Григораш та інших.

 Насичена концертна програма розпочалася з виступу вокального ансамблю студії «Джельсоміно», виконання улюблених і знайомих пісень шкільним хором під керівництвом вчителя музики Наталії Петрушової.

3

 

4

Увесь концерт був наскрізь пронизаний теплими і щирими словами на адресу тих, хто творив історію школи, навчав і виховував в її стінах кілька поколінь, вчить і вчиться тут зараз, розбудовує і розвиває цей навчальний заклад. Словом, без уваги не обійшовся жоден винуватець свята.

5

 

6

 

7

 

8

Read more

сімнадцята сесія Овідіопольської районної ради VІІ скликання

29 вересня 2017 року відбулася сімнадцята сесія Овідіопольської районної ради  VІІ скликання. Головував на засіданні очільник районної ради Олег Маклашевський. В роботі пленарного засідання взяли участь:Народний депутат України Василь Гуляєв,депутат Одеської обласної ради Олександр Усінов,депутати районної ради,голова Овідіопольської районної держаної адміністрації Володимир Левчук, перший заступник голови Овідіопольської районної держаної адміністрації Ігор Ільченко,начальники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, сільські, селищні голови, працівники виконавчого апарату районної ради та інші. На початку пленарного засідання голова районної ради  Олег Маклашевський  від імені усіх присутніх привітав депутатів, які у міжсесійний період відзначали свої дні народження.

1

 

2 

 

У ході пленарного засідання було розглянуто 23 питання порядку денного, які були попередньо детально опрацьовані на постійних комісіях районної ради.

В результаті своєї роботи депутати місцевого представницького органу ухвалили проекти рішень з більшості питань порядку денного з внесеними змінами та доповненнями.

 

3

 

5 1

 

6 1

Read more

Урочисті заходи, присвячені Дню вчителя на Овідіопольщині

Вже традиційно на початку жовтня працівники освіти відзначають своє професійне свято. З цієї нагоди, 28 вересня, відбулись урочисті заходи, присвячені Дню вчителя на Овідіопольщині.

                                                                             1

На святкування були запрошені директори та вчителі навчальних закладів району, працівники відділу освіти районної державної адміністрації.

Також в урочистостях взяли участь: народний депутат України Василь Гуляєв, голова Овідіопольської районної державної адміністрації Володимир Левчук, голова Овідіопольської районної ради Олег Маклашевський, заступник голови Овідіопольської районної державної адміністрації Олександр Ворохаєв, депутати обласної ради: Олександр Усінов та Лілія Алексейчук, начальник відділу освіти Овідіопольської районної державної адміністрації Катерина Григораш, голова Овідіопольської районної організації профспілки працівників освіти і науки України Оксана Пушнова.

Зі сцени районного будинку культури звучало чимало слів щирої вдячності педагогам за їхню працю. Побажання міцного здоров’я, наполегливості й мудрості, оптимізму та терпіння, злагоди і віри у щасливий завтрашній день.

2


Кращі вчителі району були нагороджені відзнаками народного депутата України, нагрудними знаками Одеської обласної ради, Почесними грамоти від Овідіопольської районної державної адміністрації та Грамотами від Овідіопольської районної ради.


3


4


5


6


7


8

 

9


11 cr


10

Read more
<< < Жовтень 2017 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31