Вівторок, 26 Грудень 2017

Засідання колегії райдержадміністрації

1

 

20  грудня 2017 року у залі засідань Овідіопольської районної ради під головуванням  голови райдержадміністрації  Володимира  Левчука відбулося  засідання колегії райдержадміністрації. На заході були присутні: голова Овідіопольської районної ради Олег Маклашевський, директор КП «Овідіополь - Сервіс» Володимир Осіченко, голова громадської організації «Жінки Овідіопольщини» Надія Марчук. Також взяли участь у засіданні

 сільські, селищні голови, голови ОТГ, члени громадської ради, керівники управлінь, відділів районної державної адміністрації, керівники та спеціалісти окремих підприємств, районних служб, засоби масової інформації.

2

У рамках проведення  зібрання Олена Пархоменко, начальник відділу  економічного розвитку і туризму  райдержадміністрації представила підсумки економічного та соціального розвитку Овідіопольського району за ІІІ квартал 2017 року.

3


4


5

У рамках проведення зібрання зі своїми виступами та доповіддю до присутніх звернулися:

Олена Пархоменко, начальник відділу  економічного розвитку і туризму, управління економічного розвитку і туризму земельних відносин та інвестиційної діяльності райдержадміністрації, Ірина Каранфілова, начальник фінуправління, Сергій Щербіна – військовий комісар Овідіопольського районного військкомату та Микола Федькалов - начальник Овідіопольського районного сектору ГУ ДСНС України в Одеській області майор служби цивільного захисту.      

6

Read more

22 грудня 2017 року відбулася дев’ятнадцята сесія Овідіопольської районної ради VII скликання

1

22 грудня 2017 року відбулася дев’ятнадцята сесія Овідіопольської районної ради VII скликання. Головував на засіданні очільник районної ради Олег Маклашевський. В роботі пленарного засідання взяли участь: депутат Верховної ради Василь Гуляєв, депутати обласної ради Олександр Усінов, Лілія Алексейчук, голова районної державної адміністрації Володимир Левчук, керівники управлінь, відділів районної державної адміністрації, селищні та сільські голови, керівники комунальних підприємств, установ, працівники виконавчого апарату районної ради та інші.

2


3 

До порядку денного дев’ятнадцятої сесії було включено 21 питання. У роботі сесії районної ради взяли участь 23 її депутата. На початку сесії Олег Маклашевський довів присутнім про створення відзнаки «Герой Овідіопольщини» та присвоєння звання «Почесний громадянин Овідіопольського району» двом жителям району: директору ТОВ "Великодолинський завод ЗБК" - Бикову Олександру Васильовичу та екс-редактору газети «Наддністрянська правда», письменнику і поету – Ройченко Анатолію Антоновичу.

4

 У ході роботи сесія розглянула низку питань, які пов’язані з життєдіяльністю району: про хід виконання та внесення змін до рішення районної ради від 24 грудня 2014 року № 712 – VІ «Про затвердження Програми підтримки розвитку місцевого самоврядування в Овідіопольському районі на 2015-2017 роки». Про затвердження районної цільової програми соціальної підтримки населення на 2018 - 2020 роки «Соціальний захист» та інші.

 Крім того, депутати затвердили змін до рішення районної ради від 29 січня 2016 року № 53-VІІ «Про затвердження Програми розвитку агропромислового комплексу Овідіопольського району на 2016-2018 роки», про хід виконання рішення районної ради від 24 лютого 2017 року №180-VІІ «Про затвердження районної програми з підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» на 2017- 2020 роки», про передачу в довгострокову оренду об'єкта нерухомого майна – цілісного майнового комплексу «Будинок редакції», про безоплатну передачу майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Овідіопольського району до комунальної власності Дальницької сільської ради Овідіопольського району.

 

Сесія прийняла рішення про питанням щодо пропозицій Дальницької сільської ради, Авангардівської селищної ради, Маяківської сільської ради про тимчасове здійснення видатків у галузях освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту у 2018 році.

 Начальник фінансового управління Ірина Каранфілова довела присутнім інформацію стосовно районного бюджету на 2018 рік.

По завершенню сесії були прийняті відповідні рішення.

 

Read more
<< < Грудень 2017 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 27 28 29 30 31