Грудень 2017

Четвер, 28 Грудень 2017

Привітання з Новим роком дітей школи с.Прилиманське

1

26 грудня 2017 року за участю голови Овідіопольської районної ради Олега Маклашевського та Авангардівського селищного голови Сергія Хрустовського пройшла зустріч з учнями початкових класів Прилиманської загальноосвітньої школи і вихованців підготовчої дошкільної групи. Голови привітали дітей з наступаючим Новим роком та вручили подарунки.

2


3

Олег Вікторович побажав дітям добре вчитись і виразив упевненість, що вони виростуть і обов'язково стануть такими людьми, якими будуть пишатися.

4

В свою чергу Сергій Григорович пообіцяв, що разом з депутатами селищної ради зроблять все, щоб у них для цього були всі необхідні умови: буде відремонтована школа, Будинок культури, спортивний зал. У селі з'являться нові творчі та спортивні студії. Та й саме село перетворитися до невпізнання.

5


6


7


8

Read more

Вівторок, 26 Грудень 2017

Засідання колегії райдержадміністрації

1

 

20  грудня 2017 року у залі засідань Овідіопольської районної ради під головуванням  голови райдержадміністрації  Володимира  Левчука відбулося  засідання колегії райдержадміністрації. На заході були присутні: голова Овідіопольської районної ради Олег Маклашевський, директор КП «Овідіополь - Сервіс» Володимир Осіченко, голова громадської організації «Жінки Овідіопольщини» Надія Марчук. Також взяли участь у засіданні

 сільські, селищні голови, голови ОТГ, члени громадської ради, керівники управлінь, відділів районної державної адміністрації, керівники та спеціалісти окремих підприємств, районних служб, засоби масової інформації.

2

У рамках проведення  зібрання Олена Пархоменко, начальник відділу  економічного розвитку і туризму  райдержадміністрації представила підсумки економічного та соціального розвитку Овідіопольського району за ІІІ квартал 2017 року.

3


4


5

У рамках проведення зібрання зі своїми виступами та доповіддю до присутніх звернулися:

Олена Пархоменко, начальник відділу  економічного розвитку і туризму, управління економічного розвитку і туризму земельних відносин та інвестиційної діяльності райдержадміністрації, Ірина Каранфілова, начальник фінуправління, Сергій Щербіна – військовий комісар Овідіопольського районного військкомату та Микола Федькалов - начальник Овідіопольського районного сектору ГУ ДСНС України в Одеській області майор служби цивільного захисту.      

6

Read more

22 грудня 2017 року відбулася дев’ятнадцята сесія Овідіопольської районної ради VII скликання

1

22 грудня 2017 року відбулася дев’ятнадцята сесія Овідіопольської районної ради VII скликання. Головував на засіданні очільник районної ради Олег Маклашевський. В роботі пленарного засідання взяли участь: депутат Верховної ради Василь Гуляєв, депутати обласної ради Олександр Усінов, Лілія Алексейчук, голова районної державної адміністрації Володимир Левчук, керівники управлінь, відділів районної державної адміністрації, селищні та сільські голови, керівники комунальних підприємств, установ, працівники виконавчого апарату районної ради та інші.

2


3 

До порядку денного дев’ятнадцятої сесії було включено 21 питання. У роботі сесії районної ради взяли участь 23 її депутата. На початку сесії Олег Маклашевський довів присутнім про створення відзнаки «Герой Овідіопольщини» та присвоєння звання «Почесний громадянин Овідіопольського району» двом жителям району: директору ТОВ "Великодолинський завод ЗБК" - Бикову Олександру Васильовичу та екс-редактору газети «Наддністрянська правда», письменнику і поету – Ройченко Анатолію Антоновичу.

4

 У ході роботи сесія розглянула низку питань, які пов’язані з життєдіяльністю району: про хід виконання та внесення змін до рішення районної ради від 24 грудня 2014 року № 712 – VІ «Про затвердження Програми підтримки розвитку місцевого самоврядування в Овідіопольському районі на 2015-2017 роки». Про затвердження районної цільової програми соціальної підтримки населення на 2018 - 2020 роки «Соціальний захист» та інші.

 Крім того, депутати затвердили змін до рішення районної ради від 29 січня 2016 року № 53-VІІ «Про затвердження Програми розвитку агропромислового комплексу Овідіопольського району на 2016-2018 роки», про хід виконання рішення районної ради від 24 лютого 2017 року №180-VІІ «Про затвердження районної програми з підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» на 2017- 2020 роки», про передачу в довгострокову оренду об'єкта нерухомого майна – цілісного майнового комплексу «Будинок редакції», про безоплатну передачу майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Овідіопольського району до комунальної власності Дальницької сільської ради Овідіопольського району.

 

Сесія прийняла рішення про питанням щодо пропозицій Дальницької сільської ради, Авангардівської селищної ради, Маяківської сільської ради про тимчасове здійснення видатків у галузях освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту у 2018 році.

 Начальник фінансового управління Ірина Каранфілова довела присутнім інформацію стосовно районного бюджету на 2018 рік.

По завершенню сесії були прийняті відповідні рішення.

 

Read more

Понеділок, 18 Грудень 2017

День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

 

14 грудня 2017 року за участю голови районної ради Олега Маклашевського та голови Овідіопольської районної державної адміністрації Володимира Левчука, а також Овідіопольського селищного голови Лідії Савельєвої, мешканців селища та учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕСв сквері біля Овідіопольського районного будинку культури відбулися заходи з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

1


2 

Учасники заходу поклали квіти до пам'ятного знаку, вшанували хвилиною мовчання пам'ять жертв Чорнобильської катастрофи.

3

 

4

Read more

Вівторок, 12 Грудень 2017

День місцевого самоврядування

7 грудня 2017 року в залі засідань Овідіопольської районної ради відбулись урочисті збори з нагоди Дня місцевого самоврядування за участю голови районної ради Олега Маклашевського, голови Овідіопольської районної державної адміністрації Володимира Левчука, депутата Одеської обласної ради Олександра Усінова, депутатів районної ради, представників місцевої влади, голів новостворених ОТГ, сільськіх, селищних голів та секретарів, працівників виконавчого апарату районної ради та інших.

1


2


З вітальним словом до присутніх звернувся голова районної ради

 Олег Маклашевський. У своєму виступі він зазначив, що за роки незалежності України у місцевому самоврядуванні зроблено чимало, але далеко не все. На сьогодні залишається ще дуже багато невирішених питань і проблем, які стримують розвиток місцевого самоврядування, гальмують соціальний та економічний прогрес територіальних громад. Але, не зважаючи на труднощі, місцеве самоврядування має всі шанси для його розвитку, збагачення і утвердження.

 

3

Олег Маклашевський нагородив голову районної державної адміністрації Володимира Левчука, депутатів та керівників комунальних установ районної ради Почесною відзнакою - нагрудним знаком голови Овідіопольської районної ради.


4 

5


6


7


8


9


10


11

 

Голова районної ради згадав прізвища тих, хто зарекомендував себе доброю роботою, турботою про людей, вирішенням конкретних справ. Серед них депутати районної ради, сільські, селищні голови і секретарі,бухгалтери, землевпорядники, саме від них залежить своєчасність прийняття важливих для громади рішень та їх виконання, авторитет місцевого органу самоврядування.

12


13


14


15


16

 

17 

З вітальним словами до присутніх звернувся голова районної державної адміністрації Володимир Левчук, побажав міцного здоров’я, щастя, наснаги усім, хто працює на благо територіальних громад Овідіопольського району, відстоює їх запити й інтереси та вручив Почесні грамоти голови Овідіопольської районної державної адміністрації представникам органів місцевого самоврядування.

 

18


19


20


21

 

Зі святом представників місцевого самоврядування привітав депутат обласної ради Олександр Усінов і нагородив Почесними грамотами.

22

Прикрасою урочистого заходу стали виступи самодіяльних колективів Овідіопольщини.

23


24 

 

 

Read more
<< < Грудень 2017 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31