Січень 2018

Понеділок, 29 Січень 2018

26 січня відбулося пленарне засідання чергової двадцятої сесії Овідіопольської ради VII скликання

 

1

 

2

26 січня 2018 року в залі засідань Овідіопольської районної ради відбулась чергова двадцята сесія Овідіопольської районної ради VII скликання.

До районної ради обрано 36 депутатів. На сесії зареєструвалось 26депутатів.

Також в роботі сесії взяли участь Олександр Усінов, депутат Одеської обласної ради, Володимир Левчук, голова Овідіопольської районної державної адміністрації, Ігор Ільченко, перший заступник голови Овідіопольської районної державної адміністрації, Олександр Ворохаєв, заступник голови Овідіопольської районної державної адміністрації, сільські та селищні голови, представники ЗМІ, доповідачі по питаннях порядку денного та запрошені.

Перед початком розгляду питань порядку денного Олег Маклашевський, голова Овідіопольської районної ради повідомив всіх присутніх, що на дев’ятнадцятій сесії районної ради 22 грудня 2017 року депутатами було прийнято два рішення про присвоєння звання «Почесний громадянин Овідіопольського району», БИКОВУ Олександру Васильовичу, директору товариства з обмеженою відповідальністю «Великодолинський завод ЗБК», депутату Овідіопольської районної ради чотирьох скликань (1990-2002), голові постійної комісії районної ради з питань будівництва, промисловості та енергетики (1998-2002), нагородженому знаком «Почесний енергетик України» (2001), орденом «За заслуги ІІІ ступеня» (2004), Почесною Грамотою Верховної Ради України та грамотами Одеської обласної ради, Одеської обласної державної адміністрації та РОЙЧЕНКУ Анатолію Антоновичу, письменнику, поету, журналісту, члену Національної спілки журналістів України, лауреату премії імені П.Куліша та міжнародного конкурсу «Коронація слова», Почесному громадянину Овідіополя та Почесному громадянину міста Біляївка. Для отримання атрибутів: нагрудного значка, свідоцтва та посвідчення на звання «Почесний громадянин Овідіопольського району» були запрошені Биков Олександр Васильович та Ройченко Анатолій Антонович. З поважних причин Биков Олександр Васильович не зміг бути присутнім.

Олег Маклашевський, голова районної ради від себе особисто та від депутатського корпусу Овідіопольської районної ради вручити ці атрибути та побажав всього найкращого нагороджуваним. Сьогодні Галерея Почесних громадян Овідіопольського району поповнилась ще двома портретами достойних людей.

3.

 

4 crop

 

5 cr

 

6

 

7

 

8

Перед тим, як почати розгляд питань по порядку денному Олег Маклашевський, голова районної ради подякував матерям загиблих воїнів АТО, КОЛІСНИЧЕНКА Євгенія Анатолійовича, БАРОЛІСА Яна Володимировича, КУШНІРА Олега Володимировича та МІГУРІНА Віталія Дмитровича. Тетяна Орлова, волонтер підготувала відеоролик пам’яті загиблих воїнів.

Депутати одноголосно підтримали чотири рішення про присвоєння КОЛІСНИЧЕНКУ Євгену Анатолійовичу, БАРОЛІСУ Яну Володимировичу, КУШНІРУ Олегу Володимировичу, МІГУРІНУ Віталію Дмитровичу звання «Герой Овідіопольщини» (посмертно). По закінченню голосування всі присутні вшанували пам’ять героїв хвилиною мовчання.

На порядку денному були розглянуті наступні питання:

1. Про присвоєння КОЛІСНИЧЕНКУ Євгену Анатолійовичу звання «Герой Овідіопольщини» (посмертно).

 2. Про присвоєння БАРОЛІСУ Яну Володимировичу звання «Герой Овідіопольщини» (посмертно).

3. Про присвоєння КУШНІРУ Олегу Володимировичу звання «Герой Овідіопольщини» (посмертно).

4. Про присвоєння МІГУРІНУ Віталію Дмитровичу звання «Герой Овідіопольщини» (посмертно).

5. Про звіт голови Овідіопольської районної ради про свою діяльність за 2017 рік.

6. Про звіт про виконання плану роботи районної ради за 2017 рік.

7. Про план роботи Овідіопольської районної ради VІІ скликання на 2018 рік.

8. Про вступ Овідіопольської районної ради Одеської області до Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Українська асоціація районних та обласних рад».

9. Про інформацію заступника керівника Іллічівської місцевої прокуратури 10. Одеської області про підсумки діяльності органів прокуратури на території Овідіопольського району за 2017 рік.

10. Про інформацію начальника Овідіопольського відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Одеській області про стан боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території району за підсумками 2017 року.

11. Про хід виконання рішення районної ради від 29 липня 2016 року № 116-VІІ «Про затвердження Програми протидії злочинності та посилення громадської безпеки на території Овідіопольського району на 2016-2020 роки».

12. Про затвердження районної програми цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки Овідіопольського району на 2018-2021 роки.

13. Про хід виконання рішення районної ради від 22 січня 2015 року № 723-VІ «Про затвердження районної комплексної програми «Здоров'я» на 2015-2018 роки».

14. Про внесення змін до рішення районної ради від 15 лютого 2013 року № 417-VІ «Про створення комунальної установи районної ради «Овідіопольський центр первинної медико-санітарної допомоги».

15. Про хід виконання рішення районної ради від 22 січня 2015 року № 724-VІ «Про затвердження районної Комплексної програми «Освіта Овідіопольського району» на 2015-2018 роки».

16. Про хід виконання рішення районної ради від 29 січня 2016 року № 52-VІІ «Про затвердження районної комплексної програми «Культура Овідіопольщини - 2016-2018 роки».

17. Про хід виконання рішення районної ради від 29 липня 2016 року № 118 - VІІ «Про затвердження районної програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб та молоді з їх числа на 2016-2018 роки».

18. Про хід виконання рішення районної ради від 29 вересня 2017 року № 259-VІІ «Про затвердження Програми забезпечення матеріально-технічної бази для функціонування Управління державної казначейської служби України в Овідіопольському районі Одеської області на 2017-2018 роки».

19. Про хід виконання рішення районної ради від 24 лютого 2017 року № 177-VІІ «Про затвердження районної програми підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів на період 2017-2019 років».

20. Про виконання рішення районної ради від 22 січня 2015 року № 726-VІІ «Про затвердження Програми інформатизації Овідіопольського району на 2015- 2017 роки».

21. Про затвердження Програми інформатизації Овідіопольського району на 2018-2020 роки.

22. Про виконання рішення районної ради від 25 жовтня 2016 року № 148-VІІ «Про затвердження Програми взаємодії органів виконавчої влади і місцевого самоврядування Овідіопольського району на 2016-2017 роки».

23. Про виконання рішення районної ради від 29 січня 2016 року № 58-VІІ «Про затвердження районної цільової програми підтримки малозабезпечених верств населення на 2016-2017 роки».

24. Про забезпечення функціонування закладів освіти, культури, охорони здоров'я, розташованих на території Таїровської селищної ради та Сухолиманської сільської ради, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ Овідіопольського району, управління якою здійснює районна рада, та здійснення видатків у галузі соціального захисту.

25. Про внесення змін до рішення районної ради від 22 грудня 2017 року № 311 - VІІ «Про районний бюджет Овідіопольського району на 2018 рік».

26. Про погодження передачі автомобіля ВАЗ 21043-20, державний номер ВН3618ВН, з балансу комунальної установи районної ради «ОВІДІОПОЛЬСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ» на баланс комунальної установи районної ради «ОВІДІОПОЛЬСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ».

27. Про погодження передачі об'єкта нерухомого майна – поліклінічного відділення, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ Овідіопольського району, управління яким здійснює районна рада, з балансу комунальної установи районної ради «ОВІДІОПОЛЬСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ» на баланс комунальної установи районної ради «ОВІДІОПОЛЬСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ».

28. Про внесення змін до рішення районної ради від 24 червня 2016 року № 83-VІІ «Про закріплення майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Овідіопольського району, управління яким здійснює районна рада, за комунальним підприємством районної ради «ОВІДІОПОЛЬ - СЕРВІС» на праві господарського відання».

29. Про надання згоди відділу освіти Овідіопольської районної державної адміністрації на передачу спеціалізованого шкільного автобусу зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Овідіопольського району, управління якою здійснює районна рада, до комунальної власності Дальницької сільської ради Овідіопольського району Одеської області.

30. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок громадянки Колюбовської Марії Никифорівни (померлої) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Мар'янівської сільської ради Овідіопольського району Одеської області (за межами населеного пункту).

31. Про внесення змін до рішення районної ради від 13 квітня 2017 року № 214-VІІ «Про затвердження списку присяжних Овідіопольського районного суду Одеської області».

32. Про звернення депутатів Овідіопольської районної ради до Прем'єр-міністра України В. Гройсмана та виконуючої обов'язки Міністра охорони здоров'я України У. Супрун щодо зміни складу госпітальних округів Одеської області.

33. Про визначення представників Овідіопольської районної ради для участі в українсько-литовському семінарі.

Всі проекти рішень набрали достатню кількість голосів та наберуть чинність після підписання головою районної ради.

 

Read more

Вівторок, 23 Січень 2018

Вручення Подяки голови Овідіопольської районної ради

1

Сьогодні, 23 січня 2018 року, голова Овідіопольської районної ради Олег Маклашевський відвідав Соцьку Валентину Василівну, мати Антонюка Андрія Васильовича, яка мешкає в селищі Роксолани та вручив їй Подяку голови Овідіопольської районної ради за зразкове виконання батьківських обов'язків та патріотичне виховання сина, молодшого сержанта військової частини А2227, який проходить службу у Збройних Силах України.

Зі слів командування військової частини Андрій Васильович проявляє себе виключно з позитивної сторони, як грамотний, ініціативний спеціаліст військової справи. Повноцінно, якісно та грамотно виконує обов'язки командира гармати на східних рубежах нашої вітчизни. Неодноразово заохочувався як командуванням військової частини, так і відзнаками оперативного командування й Міністерства оборони України.

2

Read more

День Соборності України

 1 

 

22 січня, у день проголошення в 1919 році Акта злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, щорічно відзначається День Соборності України. Це свято офіційно встановлене у 1999 році, враховуючи велике політичне та історичне значення об'єднання УНР і ЗУНР для утворення єдиної (соборної) української держави. У 2011 році День Соборності поєднали з Днем Свободи, що раніше відзначався 22 листопада, під назвою «День Соборності і Свободи України». Однак, у 2014 році Указом Президента Петра Порошенка свято було відновлено, як День Соборності України.

1.2 copy3

Саме з нагоди цієї визначної події 22 січня поточного року в селищі Овідіополь відбувся мітинг, у якому взяли участь керівники Овідіопольського району: голова районної ради Олег Маклашевський, заступник голови районної ради Людмила Мошняга, голова районної державної адміністрації Володимир Левчук, перший заступник голови районної державної адміністрації Ігор Ільченко, заступник голови районної державної адміністрації Олександр Ворохаєв. А також представники установ, організацій, навчальних закладів, культури, духовенство та громадськість.

До підніжжя пам'ятного знаку загиблим воїнам АТО та Каменю «Трагедія і велич України» було покладено квіти.

5

6

4.1

 

 

Read more

П'ятниця, 12 Січень 2018

Придбання автобусу Дальницької ОТГ

1 26219662 1983564775196211_8790112212646035090_n

11 січня 2018 року для освітян Дальницької об’єднаної територіальної громади сталася дуже важлива подія - придбання шкільного автобусу. Отримати його вдалося згідно процедури відкритих торгів проведеної відділом освіти районної державної адміністрації та тісної співпраці Овідіопольської районної державної адміністрації з районною радою та Дальницькою об’єднаною територіальною громадою. 

2 26229557 1983564691862886_2334624611672197775_n

Привітати та вручити ключі від автобусу директору Дальницької загальноосвітньої школи Наталії Зубенко приїхали: голова Овідіопольської районної ради Олег Маклашевський, голова районної державної адміністрації Володимир Левчук, голова Дальницької сільської ради Сергій Крутюк, начальник  відділу освіти Овідіопольської районної державної адміністрації Катерина Григораш.3 26230306 1983564865196202_1179963791356681245_n4 26231359 1983564868529535_6645872191710787709_n

             Новий шкільний автобус розрахований на 30 місць, має додаткові рівні безпеки, обмеження у швидкості руху, звукову і світлову сигналізацію, аварійні кнопки, спеціальні сидіння та зручні сходинки. Тож дітям будуть надані всі умови, щоб безпечно та вчасно добратися до навчальних закладів і розпочати навчання.5 26219689 1983564781862877_5123420800069921062_n6 26731041 1983564688529553_914680710323705379_n7 26731650 1983564965196192_544958353025853255_n

Read more

Четвер, 04 Січень 2018

Підписання договору про передачу майна Авангардівській селищній раді

31 грудня 2017 року в останній день цього року сталася дуже важлива подія. За участю голови Овідіопольської районної ради Олега Маклашевського, Авангардівського селищного голови Сергія Хрустовського, начальника відділу у справах майна виконавчого апарату районної ради Олександра Химича, начальника відділу освіти Катерини Григораш, головного лікаря КУ «Овідіопольський центр первинної медіко - санітарної допомоги» Олексія Сливки було урочисто підписано акт приймання-передачі Прилиманської ЗОШ І-ІІІ ступенів і амбулаторії загальної практики - сімейної медицини до комунальної власності Авангардівської об̓ єднаної територіальної громади в особі Авангардівської селищної ради.

1 26114113 676406842746938_6770713306492641987_n2 26047269 676406879413601_7190223044145599885_n3 26166041 676406946080261_6830578374742703844_n4 26113762 676406806080275_886112341594629590_n

Read more
<< < Січень 2018 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31