Серпень 2018

Четвер, 30 Серпень 2018

225-річчя Прилиманського

1

28 серпня 2018 року в селі Прилиманське Авангардівської селищної ОТГ голова Овідіопольської районної ради Олег Маклашевський взяв участь в урочистому відзначенні Храмового дня та 225 річчі з Дня заснування села Прилиманське.

Зранку, на честь святкування ювілею села була організована благодійна виставка – продаж малюнків та товарів ручної роботи на тему «225 років селу Прилиманське-Татарка».

Надалі відбувся концерт талановитих юних зірочок.

З нагоди святкування 225-річниці заснування села Прилиманське голова Овідіопольської районної ради Олег Маклашевський звернувся до присутніх з вітальними словами і найкращими побажаннями, вручив подяки місцевим депутатам за багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у соціально-економічний розвиток села Прилиманське, безпосередню участь у вирішенні інтересів і потреб територіальної громади.

Під час святкування Дня села Прилиманське на головній сцені Авангардівський селищний голова Сергій Хрустовський вручив грамоти та подяки; нагородив цінними призами переможців літнього щорічного конкурсу на краще оформлення будинків та прибудинкової території; привітав золотих ювілярів, які у цьому році відсвяткували золоте весілля і перебувають в парі вже 50 років, інше.

Завершились святкові заходи концертною програмою та салютом.

2

3

4

5

6

7

8

9

10

40330445 863825430671744_140772900360683520_n

Read more

Вівторок, 28 Серпень 2018

27- а річниця незалежності України

2

24 cерпня поточного року в смт Овідіополь голова Овідіопольської районної ради Олег Маклашевський взяв участь в урочистих заходах до 27-ї річниці незалежності України.

Державне свято розпочав гімн України.

З паркової зони районного будинку культури лунала музика під виконанням місцевого духового оркестру.

Святкування проходило за участю керівництва району, селища, трудових колективів, військових, громадськості, жителів району й самого селища Овідіополь.

З вітальними словами до присутніх звернулося керівництво району - голова Овідіопольської районної ради Олег Маклашевський, голова Овідіопольської районної державної адміністрації Володимир Левчук та Овідіопольський селищний голова Лідія Савельєва. Голови нагородили Почесними грамотами, Грамотами та Подяками відповідних органів влади депутатів, працівників органів місцевого самоврядування, культури та спорту, вчителів, медиків та представників трудових колективів Овідіопольського району.

Концертна програма містила виступи найкращих самодіяльних колективів та виконавців Овідіопольщини. Був проведений конкурс «Кращий віночок» та пісенний конкурс караоке з подальшим нагородженням переможців.

На протязі всього свята відчувалися справжній патріотизм та єдність, гарний настрій та позитивні емоції.

1

8

9

10

11

3

4

5

6

7

51

Read more

Четвер, 23 Серпень 2018

День Державного Прапора України

Сьогодні, 23 серпня 2018 року в смт Овідіополь Овідіопольська районна рада приєдналася до спільної з Овідіопольською районною державною адміністрацією патріотичної акції «Прапор у твоєму вікні».

1

Голова Овідіопольської районної ради Олег Маклашевський взяв особисту участь у заходах до Дня Державного Прапора України.

На початку свята від адміністративної будівлі районної ради по вул. Тараса Шевченка урочистою ходою художнім колективом «Калейдоскоп» пронесено Державний прапор спільно з керівниками та працівниками районної ради, районної державної адміністрації, селищної ради, комунальних підприємств та установ, військовослужбовців, представників громадськості та ЗМІ.

2

3

Урочисте підняття прапору відбулося під виконання народним хором «Райдуга» гімну України.

4

5

Присутні вшанували хвилиною мовчання воїнів АТО, та бійців, які загинули, захищаючи суверенність нашої держави на сході України.

6

По завершенню урочистих заходів покладено квіти до наріжного каменю «Трагедія і велич України», обеліску полеглим за Україну воїнам АТО та пам'ятнику Т.Г. Шевченку.

7

8

9

10

11

Read more

Четвер, 16 Серпень 2018

Слухання щодо впровадження медичної реформи в Овідіопольському районі

1

14 серпня 2018 року в смт Овідіополь, у залі засідань адмінбудинку районної ради за ініціативою постійної комісії районної ради з питань освіти, науки, культури, спорту, у справах молоді, соціального захисту та охорони здоров'я відбулись слухання з питання перетворення КУ «Овідіопольська центральна районна лікарня» в комунальне некомерційне підприємство «Овідіопольська центральна районна лікарня».

Оксана Соручан, заступник директора департаменту охорони здоров'я обласної державної адміністрації поінформувала присутніх щодо методики проведення медичної реформи шляхом реформування первинної та вторинної ланки медицини відповідно до Закону України "Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення".

2

Всі бажаючі мали можливість поставити питання представнику департаменту охорони здоров'я обласної державної адміністрації та за результатами отриманих відповідей перейти до обговорення та розкриття порушених питань.

Керівництво комунальної установи районної ради «ОЦПМСД» прозвітувало щодо ходу проведення першого етапу медичної реформи в Овідіопольському районі.

3 Також було обговорено шляхи та методику перетворення КУ «Овідіопольська центральна районна лікарня» в комунальне некомерційне підприємство «Овідіопольська центральна районна лікарня». 4

9c4efb98dde3b03de8ea57b1d097dec9-0

9c4efb98dde3b03de8ea57b1d097dec9-1

9c4efb98dde3b03de8ea57b1d097dec9-2

9c4efb98dde3b03de8ea57b1d097dec9-3

9c4efb98dde3b03de8ea57b1d097dec9-4

Read more

Четвер, 09 Серпень 2018

Обговорення проблемних питань району з сільськими, селищними головами

1

7 серпня 2018 року в смт Овідіополь, у великій залі засідань адмінбудинку Овідіопольської районної ради Олег Маклашевський, голова Овідіопольської районної ради взяв участь у нараді з сільськими, селищними головами та головами ОТГ щодо обговорення важливих для району питань, яка проводилась під головуванням Володимира Левчука, голови Овідіопольської районної державної адміністрації та за участю народного депутата України Василя Гуляєва.

Були обговорені питання щодо: фінансування дошкільних навчальних закладів Овідіопольського району у 2018 році; створення комітетів доступності в сільських, селищних радах Овідіопольського району та ОТГ; монетизації пільгового проїзду громадян у транспорті загального користування міських, приміських та міжміських маршрутів; передачі документів сільських та селищних рад Овідіопольського району на постійне зберігання до архівного відділу Овідіопольської районної державної адміністрації, які зберігаються на місцях понад встановлені строки; інші поточні питання.

Виступили: Володимир Левчук, голова Овідіопольської районної державної адміністрації; з доповненнями та поясненнями по профільних питаннях: Оксана Вербицька, начальник управління соціального захисту населення Овідіопольської районної державної адміністрації; Людмила Орлова, начальник архівного відділу Овідіопольської районної державної адміністрації; Цуркан Броніслав, начальник управління житлово-комунального господарства та будівництва районної державної адміністрації.

В обговоренні порушених питань активну участь взяв народний депутат України Василь Гуляєв, присутні сільські, селищні голови та представники громадськості.

Голова Овідіопольської районної ради Олег Маклашевський представив присутнім директора КУ Овідіопольської районної ради «Об’єднаний трудовий архів Овідіопольського району» Олексія Сливку, який розповів про порядок роботи архіву та взаємозв’язок з сільськими й селищними радами та тимчасово виконуючого обов’язки головного лікаря КУ Овідіопольської районної ради «Овідіопольський центр первинної медико-санітарної допомоги» Анну Тимошенко, яка звернулася до представників органів місцевого самоврядування з проханням проведення роз’яснювальної роботи серед населення щодо медичної реформи, а саме підписання декларацій з сімейними лікарями та надала відповідну інформацію; поінформував про ініціативу постійної комісії районної ради з питань  освіти, науки, культури, спорту, у справах молоді, соціального захисту та охорони здоров’я щодо проведення слухання з питання перетворення КУ «Овідіопольська центральна районна лікарня» в комерційне неприбуткове підприємство «Овідіопольська центральна районна лікарня», проведення якого планується 14 серпня 2018 року о 10:00 годині, в залі засідань адмінбудинку районної ради.2 3

 

Read more
<< < Серпень 2018 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31