Квітень 2018

Четвер, 26 Квітень 2018

32-а річниця катастрофи Чорнобильської АЕС

1

32 роки тому – 26 квітня 1986 року вогонь Чорнобиля опалив землю і душі мільйонів громадян. Аварія на ЧАЕС — найбільша техногенна катастрофа за всю історію ядерної енергетики у світі, яка змінила радіаційну обстановку, екологію, долі людей не тільки на європейському континенті, а й у всьому світі.

Сьогодні, 26 квітня, голова Овідіопольської районної ради Олег Маклашевський взяв участь у мітингу-реквіємі до 32-ї річниці катастрофи Чорнобильської АЕС, який відбувся в смт Овідіополь, біля пам'ятного знаку в сквері Будинку культури «Слава».

До присутніх звернувся учасник ліквідації аварії Віктор Писаренко з проханням згадати тих людей, хто виконував свій професійний обов'язок, особливо пожежників, які в більшості отримали руйнівний вплив на своє здоров'я, що призвело до передчасних смертей та невиліковних хвороб.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять жертв Чорнобильської катастрофи, після чого поклали квіти до Каменю пам'яті.

В цей день, ми поминаємо людей, які ціною власного життя зупинили ланцюгову реакцію смерті. Ми вшановуємо всіх, хто працював, аби ліквідовувати наслідки жахливої катастрофи, бажаємо ліквідаторам та їх рідним міцного здоров'я, добра, поваги від людей і держави. Хай ніколи в нашій історії не повториться жах ядерної катастрофи, а пам'ять про ті події навчить нас цінувати мир і спокій на нашій землі.

IMG 7746IMG 7757

Read more

Понеділок, 23 Квітень 2018

XXI сесія Овідіопольської районної ради VII скликання

1

20 квітня 2018 року, відбулося пленарне засідання XXІ сесії Овідіопольської районної ради VII скликання. Головував на засіданні очільник районної ради Олег Маклашевський. В роботі пленарного засідання взяли участь: 23 депутати Овідіопольської районної ради VII скликання, депутати Одеської обласної ради Лілія Алексейчук та Олександр Усінов, голова Овідіопольської районної державної адміністрації Володимир Левчук, перший заступник голови Овідіопольської районної державної адміністрації Ігор Ільченко та заступник голови Овідіопольської районної державної адміністрації Олександр Ворохаєв, керівники управлінь, відділів районної державної адміністрації, селищні та сільські голови, керівники комунальних підприємств, установ, працівники виконавчого апарату районної ради та інші.

Перед початком розгляду питань порядку денного Олег Маклашевський, голова Овідіопольської районної ради, вручив нагрудний значок, свідоцтво та посвідчення на звання «Почесний громадянин Овідіопольського району» БИКОВУ Олександру Васильовичу, директору товариства з обмеженою відповідальністю «Великодолинський завод ЗБК», депутату Овідіопольської районної ради чотирьох скликань (1990-2002), голові постійної комісії районної ради з питань будівництва, промисловості та енергетики (1998-2002), нагородженому знаком «Почесний енергетик України» (2001), орденом «За заслуги ІІІ ступеня» (2004), Почесною Грамотою Верховної Ради України та грамотами Одеської обласної ради, Одеської обласної державної адміністрації, який з поважних причин був відсутній на попередній сесії.

Голова Овідіопольської районної ради Олег Маклашевський поінформував присутніх, що 26 січня 2018 року депутати Овідіопольської районної ради VII скликання на пленарному засіданні двадцятої сесії районної ради одноголосно прийняли рішення про присвоєння почесного звання «Герой Овідіопольщини», Колісниченко Євгену Анатолійовичу, Баролісу Яну Володимировичу, Кушніру Олегу Володимировичу, Мігуріну Віталію Дмитровичу, які героїчно загинули захищаючи цілісність та суверенітет нашої держави та вручив матерям загиблих нагрудні значки та посвідчення на звання «Герой Овідіопольщини». Депутати районної ради та присутні вшанували пам'ять героїв хвилиною мовчання.

Також привітав депутатів районної ради, сільських, селищних голів, які у міжсесійний період відзначали свої дні народження.

2

3

4

5

6

Після цього голова районної ради ознайомив присутніх з порядком денним. На розгляд XXІ сесії районної ради було винесено 33 основних питаня, які відповідно до регламенту роботи Овідіопольської районної ради, попередньо детально розглядалися та вивчалися на засіданнях президії та постійних комісіях районної ради.

Першими були розглянуті питання щодо звіту районної державної адміністрації про виконання у 2017 році делегованих районною радою повноважень та про виконання районного бюджету Овідіопольського району за 2017 рік. Затвердили: Програму соціально-економічного розвитку Овідіопольського району на 2018 рік; Програму взаємодії органів виконавчої влади і місцевого самоврядування Овідіопольського району на 2018 рік; районну Комплексну програму «Освіта Овідіопольського району» на 2018-2021 роки та районну цільову комплексну програму національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2018-2020 роки.

Також були розглянуті питання щодо створення комунальної установи Овідіопольської районної ради «ОБ'ЄДНАНИЙ ТРУДОВИЙ АРХІВ ОВІДІОПОЛЬСЬКОГО РАЙОНУ», затверджена структура та голові Овідіопольської районної ради надано повноваження щодо призначення тимчасово виконуючого обов'язки директора комунальної установи Овідіопольської районної ради «ОБ'ЄДНАНИЙ ТРУДОВИЙ АРХІВ ОВІДІОПОЛЬСЬКОГО РАЙОНУ», інші питання порядку денного.

Як вже зазначалося, детальний розгляд основної частини питань порядку денного відбувся під час засідань постійних профільних комісій районної ради, тому сесія пройшла конструктивно. Після ознайомлення з проектами рішень депутати проголосували за всі питання порядку денного.

7 

8

9

10

 

Read more

Понеділок, 16 Квітень 2018

74-а річниця визволення селища Овідіополь

1 

13 квітня 2018 року Людмила Мошняга, заступник голови Овідіопольської районної ради взяла участь у мітингу, присвяченому 74-ій річниці визволення селища Овідіополь від фашистських загарбників.

Під час урочистого мітингу овідіопольців зі святом привітали: голова Овідіопольської районної державної адміністрації Володимир Левчук, заступник голови районної ради Людмила Мошняга, Овідіопольський селищний голова Лілія Савельєва та керівник районної організації «Ветерани Овідіопольського району» Михайло Сеїн.

2

3

4

5

За ініціативи громадської спілки «Об'єднання учасників бойових дій Овідіопольщини» Володимир Левчук вручив нагрудні знаки «Почесний ветеран» ветеранам Великої Вітчизняної війни: Козлову Миколі Івановичу, Сеїну Михайлу Олександровичу та Чуприні Василю Петровичу.

На завершення мітингу присутні вшанували пам'ять загиблих героїв хвилиною мовчання та поклали квіти до підніжжя Обеліску.

6

7

Read more

Понеділок, 02 Квітень 2018

Нагородження найталановитіших учнів Овідіопольського району

1

30 березня 2018 року Людмила Мошняга, заступник голови Овідіопольської районної ради взяла участь в заході присвяченому нагородженню найталановитіших учнів Овідіопольського району, які отримали престижні нагороди — посвідчення стипендіатів голови Овідіопольської районної державної адміністрації (у номінаціях: «Сфера освіти», «Музичне мистецтво (виконавство)», «Образотворче мистецтво (живопис, ужиткове мистецтво)», «Хореографічне мистецтво (виконавство)», «Театральне мистецтво (виконавство), «Спорт» та соціальна стипендія). Нагородження відбулось в залі засідань Овідіопольської районної ради.

Історична подія для талановитих дітей Овідіопольського району розпочалась в серпні 2000 року. Розпорядженням голови Овідіопольської районної державної адміністрації було засновано стипендію обдарованим дітям. У 2001 році вперше 10 обдарованих дітей району отримали стипендію в розмірі 50 гривень кожний, у 2002 році засновано соціальну стипендію, починаючи з 2006 року зростає сума стипендії, а у 2008 році стрімко збільшується кількість кандидатів на призначення стипендій, на даний час у 2018 році стипендію отримують вже 78 найталановитіших учнів Овідіопольського району.

Зі словами привітань до присутніх у залі звернулися голова Овідіопольської районної державної адміністрації Володимир Левчук та заступник голови Овідіопольської районної ради Людмила Мошняга.

Талановиті діти району подарували присутнім концертну програму. Наприкінці церемонії керівники району подякували учням, батькам, вчителям, керівникам гуртків, тренерам; вручили квіти керівникам гуртків та запросили всіх для загального фото.

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

Read more
<< < Квітень 2018 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30