Лютий 2019

Четвер, 21 Лютий 2019

В Україні сьогодні - День пам'яті Героїв Небесної Сотні.

1

20 лютого 2019 року о 10:00 годині в смт Овідіополь, біля пам'ятного каменю загиблим героям України відбувся мітинг-реквієм, присвячений Дню Героїв Небесної Сотні. У даному заході взяли участь керівники Овідіопольського району: голова районної ради Олег Маклашевський, Ігор Ільченко, тимчасово виконуючий обов'язки голови районної державної адміністрації, а також представники установ, підприємств, організацій, культури, трудові колективи селища, духовенство та громадськість. Завершенням заходу стало покладання квітів до Каменю пам'яті.

Вшановуємо світлу пам'ять, пам'ятаємо трагічні події, схиляємо голови перед Героями Небесної Сотні, які п'ять років тому, на столичному Майдані відстоювали намагання зупинити прагнення українців мати основоположні права людини, жити у справедливій європейській країні.

2

3

4

Read more

Понеділок, 18 Лютий 2019

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

1

15 лютого 2019 року в смт Овідіополь було проведено заходи до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та відзначено 30-ту річницю виведення військ з Афганістану.

Урочисті заходи відбувалися в залі засідань адмінбудинку районної ради за участю керівництва району, учасників бойових дій на території інших держав, інвалідів та ветеранаів Афганістану, виконавчого апарату районної ради, керівників комунальних підприємств, установ, начальників управлінь, відділів районної державної адміністрації, сільських та селищних голів та громадськості.

Відкриття заходів відбулось під звуки живого виконання гімну України народним хором «Райдуга». Зі святом учасників бойових дій привітали тимчасово виконуючий обов'язки голови районної державної адміністрації Ігор Ільченко, заступник голови районної ради Людмила Мошняга та селищний голова Лідія Савельєва. Нагороджували почесними грамотами та медалями.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять загиблих. Після закінчення урочистостей відбулося покладання квітів до пам'ятника воїнам інтернаціоналістам.

2

3

4

5

6

7

9

8

Read more

Пленарне засідання чергової ХХV сесії Овідіопольської районної ради VІІ скликання

1

14 лютого 2019 року Олег Маклашевський, голова районної ради очолив проведення чергової сесії Овідіопольської районної ради VІІ скликання, в роботі якої взяли участь 31 депутат районної ради.

На пленарному засіданні були присутні: Народний депутат України Василь Гуляєв, депутат Одеської обласної ради Олександр Усінов, тимчасово виконуючий обов'язки голови Овідіопольської районної державної адміністрації Ігор Ільченко, заступник голови районної державної адміністрації Олександр Ворохаєв, керівники управлінь, відділів районної державної адміністрації, сільські та селищні голови, керівники комунальних підприємств, установ, організацій, посадові особи виконавчого апарату районної ради, інші.

На розгляд пленарного засідання ради було винесено 38 основних питань, які, відповідно до регламенту роботи Овідіопольської районної ради, попередньо детально розглядалися та вивчалися на засіданнях постійних комісій районної ради з питань бюджету, фінансів, економіки, міжнародних зв'язків, інвестиційної діяльності, розвитку підприємництва та регуляторної політики; з питань законності, правопорядку, прав громадян, депутатської діяльності, етики та гласності; з питань освіти, науки, культури, спорту, у справах молоді, соціального захисту та охорони здоров'я; з питань аграрної політики, земельних відносин, адміністративно-територіального устрою, екології, природокористування та рекреаційної діяльності та президії районної ради.

На початку засідання головуючий повідомив, що відповідно до Указу Президента України від 22.01.2019 року № 14/2019 «Про відзначення державними нагородами з нагоди Дня Соборності України» ЯЩУК Оксана Володимирівна, викладач, заступник директора комунального закладу «Одеське обласне медичне училище», депутат Овідіопольської районної ради VІI скликання отримала звання «ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ», з чим її і привітав, а також з привітальними словами звернувся до депутатів районної ради, сільських, селищних голів, дні народження яких відбулись в міжсесійний період.

Першими були розглянуті питання щодо внесення змін до районного бюджету Овідіопольського району на 2018 рік, щодо внесення змін до Програми «Соціальний захист населення», районна державна адміністрація прозвітувала про виконання районного бюджету Овідіопольського району за 2018 рік, а також затверджено районний бюджет Овідіопольського району на 2019 рік.

Взято до відома звіт голови районної ради про свою діяльність за 2018 рік; затверджено звіт про виконання плану роботи Овідіопольської районної ради VІІ скликання за 2018 рік та план роботи районної ради на 2019 рік.

Своїм рішенням депутати призначили директора комунального підприємства Овідіопольської районної ради «ПАЛАЦ СПОРТУ» Романа Зварича.

Було затверджено Програму взаємодії органів виконавчої влади і місцевого самоврядування Овідіопольського району на 2019 рік; заслухано та взято до відома інформацію про хід виконання рішень районної ради, що знаходяться на контролі та в деякі з них внесено зміни, інформацію Іллічівської місцевої прокуратури Одеської області про результати діяльності органів прокуратури на території Овідіопольського району за 2018 рік та Овідіопольського віділу поліції ГУНП України в Одеській області про стан боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території району за підсумками 2018 року; знято з контролю виконані рішення районної ради та термін дії яких закінчився; створено комунальну установу районної ради «Овідіопольський інклюзивно-ресурсний центр», затверджено Статут та структуру даної установи, Порядок конкурсного відбору керівника та педагогічних працівників, визначено уповноважений орган її управління, розглянуто інші питання.

За результатами заслуховування та обговорення питань порядку денного сесії були прийняті відповідні рішення.

2

3

Read more

Вівторок, 05 Лютий 2019

Відкриття операційної хірургічного відділення після ремонту.

1

04 лютого 2019 року відбулося відкриття операційної хірургічного відділення комунальної установи Овідіопольської районної ради «Овідіопольська центральна районна лікарня» після ремонту. У даному заході взяв участь голова районної ради Олег Маклашевський разом з народним депутатом Василем Гуляєвим, депутатом Одеської обласної ради від партії «Відродження» Лілею Алексейчук та заступником голови районної ради Людмилою Мошнягою. В ході робочої зустрічі було оглянуто не лише хірургічне відділення, а й терапевтичне та пологове відділення, харчовий блок. З головним лікарем Овідіопольської центральної районної лікарні Сергієм Солтиком, заступником головного лікаря з медичної частини Іваном Даніленком та завідуючим пологовим відділенням Володимиром Літвінчуком були обговорені поточні питання та хід їх вирішення, подальші перспективи та необхідність удосконалення операційного блоку центральної районної лікарні для більш ефективного надання медичної допомоги мешканцям Овідіополя та жителям району.

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

 

13

14

 

16

 

 

19

20

21

22

23

Read more
<< < Лютий 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28