П'ятниця, 26 Квітень 2019

33-я річниця катастрофи Чорнобильської АЕС

1

Сьогодні, 26 квітня вся Україна відзначає сумну дату в українській історії - 33-ті роковини аварії на Чорнобильській атомній станції. Вибух на Чорнобильській АЕС відбувся 26 квітня 1986 року – світ став свідком однієї з найжахливіших катастроф в історії людства. В цей день голова Овідіопольської районної ради Олег Маклашевський взяв участь у мітингу-реквіємі до 33-ї річниці катастрофи Чорнобильської АЕС, який відбувся в смт Овідіополь, біля пам'ятного знаку в сквері Будинку культури «Слава». До присутніх зі словами вдячності звернулися голова Овідіопольської районної ради Олег Маклашевський, Овідіопольський селищний голова Лідія Савельєва та голова відокремленого підрозділу всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» Ніна Кострова. Вони згадали ті події та людей, які віддали своє життя при ліквідації вибуху. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять жертв Чорнобильської катастрофи, після чого поклали квіти до Каменю пам'яті. 

2

3

45

6

Read more

Урочисте відкриття фінальних змагань обласної спартакіади

1

24 квітня 2019 року в селищі Овідіополь в Палаці спорту ім. В.І.Дукова відбулося урочисте відкриття фінальних змагань обласної спартакіади серед депутатів Одеської обласної ради, районних, міських, селищних та сільських рад й об'єднаних територіальних громад.

В обласній спартакіаді взяло участь 11 збірних команд депутатів різних рівнів з Арцизького, Білгород-Дністровського, Біляївського, Великомихайлівського, Кодимського, Лиманського, Миколаївського, Саратського, Ізмаїльського районів, Авангардівської селищної громади та Куяльницької сільської громади.

Спартакіада проводиться з метою залучення депутатів усіх рівнів до занять фізичною культурою й спортом та пропаганди здорового способу життя.

З привітальними словами до присутніх звернулися керуючий справами апарату обласної ради Олександр Балан, голова Овідіопольської районної ради Олег Маклашевський, начальник управління фізичної культури та спорту Одеської обласної державної адміністрації Валентина Кольчак та голова Одеської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» Олександр Бендас.

Учасники змагалися у 5 видах спорту, а саме у волейболі, настільному тенісі, футзалі, шахах та шашках. Для учасників була запропонована концертна програма за участю зразкового хореографічного колективу «Калейдоскоп» та денс-студії «Сплеш».

По закінченню були визначені команди – переможці. Так загальнокомандне І місце отримала збірна команда депутатів – Біляївського району, ІІ місце – Арцизького району та ІІІ місце – Ізмальського району.

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

Read more
<< < Квітень 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 27 28
29 30