Вересень 2019

Вівторок, 03 Вересень 2019

Семінар на тему «Концепція інформаційної діяльності профспілки та шляхи її реалізації»

1

28 серпня поточного року в смт Овідіополь відбувся виїзний семінар на тему «Концепція інформаційної діяльності профспілки та шляхи її реалізації». В цьому заході взяли участь тимчасово виконуючий обовьязки голови Овідіопольської районної державної адміністрації Ігор Ільченко, заступник голови Овідіопольської районної ради Людмила Мошняга, заступник голови Одеської обласної організації профспілки працівників державних установ України Олександр Буфетов, голова районного комітету профспілки Анна Мацерук та профспілковий актив Овідіопольського району.

В ході обговорення було заслухано інформацію О. Буфетова щодо дії Генеральної Угоди про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в Україні на 2019—2021 роки.

І. Ільченко висловив свою думку щодо проведення децентралізації, її переваги та недоліки. В обговоренні цього питання взяли участь всі присутні. А. Мацерук розкрила актуальну тему «Концепція інформаційної діяльності профспілки та шляхи її реалізації», яку доповнив О. Буфетов. Л. Мошняга провела з присутніми тестування на тему «Професійне вигорання».

Після закінчення семінару всім учасникам було влаштовано екскурсію до етнопарку «Нью-Васюки».

2

3

4

5

Read more

Понеділок, 02 Вересень 2019

Виїзний семінар на тему «Концепція інформаційної діяльності профспілки та шляхи її реалізації»

28 серпня поточного року в смт Овідіополь відбувся виїзний семінар на тему «Концепція інформаційної діяльності профспілки та шляхи її реалізації». В цьому заході якому взяли участь т. в. о. голови Овідіопольської районної державної адміністрації Ігор Ільченко, заступник голови Овідіопольської районної ради Людмила Мошняга,   заступник голови Одеської обласної організації профспілки працівників державних установ України Олександр Буфетов, голова районного комітету профспілки Анна Мацерук та профспілковий актив району. В ході обговорення було заслухано інформацію О. Буфетова щодо дії Генеральної Угоди про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в Україні на 2019—2021 роки.               І. Ільченко висловив свою думку щодо проведення децентралізації, її переваги та недоліки. В обговоренні цього питання взяли участь всі присутні. А. Мацерук розкрила актуальну тему «Концепція інформаційної діяльності профспілки та шляхи її реалізації», яку доповнив О. Буфетов. Л. Мошняга провела з присутніми тестування на тему «Професійне вигорання». Після закінчення семінару всім учасникам було влаштовано екскурсію до етнопарку «Нью-Васюки».


Read more

Відбулося засідання колегії районної державної адміністрації

1

29 серпня 2019 року голова Овідіопольської районної ради Олег Маклашевський взяв участь у засіданні колегії Овідіопольської районної державної адміністрації, яке відбулось у залі засідань Овідіопольської районної ради під головуванням тимчасово виконуючого обов'язки голови Овідіопольської районної державної адміністрації Ігоря Ільченка.

У засіданні також взяли участь: сільські, селищні голови; члени громадської ради; керівники управлінь, відділів районної державної адміністрації; керівники та спеціалісти окремих підприємств, районних служб; засоби масової інформації.

Перед початком засідання колегії хвилиною мовчання, присутні вшанували пам'ять героїв, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Згідно затвердженому порядку денному було заслухано інформацію, обговорено та розглянуто питання: про підготовку до нового 2019-2020 навчального року та роботу установ освіти в осінньо-зимовий період; про виконання районного бюджету за І півріччя 2019 року; щодо стану підготовки об'єктів соціальної та культурної сфери Овідіопольського району до роботи в осінньо-зимовий період та інше.

Засідання пройшло у формі обговорень та надання пропозицій від громадських організацій сільських та селищних рад щодо вирішення нагальних проблем життєдіяльності району.

2

3

4

Read more
<< < Вересень 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30