Травень 2020

Четвер, 21 Травень 2020

21 травня - ДЕНЬ ВИШИВАНКИ

на сайт

День вишиванки, який традиційно відзначається у третій четвер травня, єднає українців незалежно від їхньої статі, соціального статусу, віросповідань чи політичних поглядів.

Свято є самобутнім і самодостатнім, не прив'язане до жодного державного чи релігійного. Його мета - зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу. Воно вкрай важливе саме сьогодні, адже показує, – українці єдині.

Вишиванка – один із символів українського народу, уособлення давніх звичаїв та любові до Батьківщини.

Зичимо здоров’я та радості, натхнення та позитивних емоцій – і в цей святковий день, і щодня!

Шануймо історію України, зберігаймо її духовні цінності!

 

Read more

Вівторок, 19 Травень 2020

Пленарне засідання XXХІІ сесії Овідіопольської районної ради VII скликання

141

003

15 травня 2020 року в залі засідань Овідіопольської районної ради відбулося пленарне засідання XXХІІ сесії Овідіопольської районної ради VII скликання. Головував на засіданні очільник районної ради Володимир Літвінчук.  В роботі пленарного засідання взяли участь: 24 депутати Овідіопольської районної ради, тимчасово виконуючий обов’язки голови Овідіопольської районної державної адміністрації Ігор Ільченко, керівники управлінь, відділів районної державної адміністрації, керівники комунальних підприємств та установ районної ради, виконавчий апарат районної ради та інші.

На початку засідання Володимир Літвінчук, голова Овідіопольської районної ради привітав депутатів районної ради, сільських, селищних голів, дні народження яких відбулись в міжсесійний період.

На розгляд XXХІІ сесії районної ради було винесено 25 основних питань, які відповідно до регламенту роботи Овідіопольської районної ради, попередньо розглядалися на спільному засіданні постійних комісій районної ради, а саме: про заслуховування інформації керівника Іллічівської місцевої прокуратури Одеської області Стоєва А.Я. про стан законності на території Овідіопольського району за 12 місяців 2019 року та вжиті місцевою прокуратурою заходи щодо її зміцнення; про звіт районної державної адміністрації про виконання у 2019 році делегованих районною радою повноважень; про хід виконання та визнання таким, що втратило чинність, рішення районної ради від 29 вересня 2017 року № 257-VІІ «Про затвердження Програми розвитку туризму в Овідіопольському районі на 2018-2020 роки»; про внесення змін до рішення районної ради від 22 грудня 2017 року № 302-VІІ «Про затвердження районної цільової програми соціальної підтримки населення на 2018-2020 роки «Соціальний захист»; про затвердження Програми фінансової підтримки та розвитку закладу охорони здоров'я комунального некомерційного підприємства Овідіопольської районної ради «Овідіопольська центральна районна лікарня» на 2020-2022 роки; про хід виконання рішення районної ради від 29 липня 2016 року № 116-VІІ «Про затвердження Програми протидії злочинності та посилення громадської безпеки на території Овідіопольського району на 2016-2020 роки»; про внесення змін до рішення районної ради від 26 січня 2018 року № 330-VІІ «Про затвердження районної програми цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки Овідіопольського району на 2018-2021 роки»; про затвердження розпоряджень голови районної ради, виданих у міжсесійний період; про витрачання коштів резервного фонду за І квартал 2020 року; про звіт районної державної адміністрації про виконання районного бюджету Овідіопольського району за І квартал 2020 року; про внесення змін до рішення районної ради від 20 грудня 2019 року № 547-VІІ «Про районний бюджет Овідіопольського району на 2020 рік»; про внесення змін до рішення районної ради від 01 грудня 2015 року № 8-VІІ «Про склад постійних комісій Овідіопольської районної ради VІІ скликання»;про затвердження списку присяжних Овідіопольського районного суду Одеської області; про звернення депутатів Овідіопольської районної ради до Верховної Ради України, Президента України та Кабінету Міністрів України щодо вжиття невідкладних заходів, з метою зменшення негативного впливу посухи та забезпечення формування ресурсів зерна врожаю 2020 року та інші.

За результатами заслуховування та обговорення питань порядку денного сесії були ухвалені відповідні рішення.

Read more

Вівторок, 12 Травень 2020

В РАЙОНІ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ

1

 

У ці дні разом з усім світом ми відзначаємо 75-ту річницю Дня пам'яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.  Весь світ щороку вшановує пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом, жертв цієї страшної війни.

День пам’яті та примирення (8 травня) і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (9 травня) – це, без сумніву, надзвичайно важливі дати для Українського народу. День Перемоги – це свято сильних духом, котрі у дуже непростий час змогли порозумітися, об’єднатися, піднятися на боротьбу та здолати нацизм, тим самим подарувавши нащадкам майбутнє.

У ці пам’ятні дні надзвичайно важливо згадувати та вшановувати як ветеранів, так і усіх, хто постраждав від нацизму: дітей війни, колишніх в’язнів концтаборів, військовополонених, остарбайтерів.

9 травня голова Овідіопольської районної ради Володимир Літвінчук, заступник голови Овідіопольської районної ради Людмила Мошняга, виконуючий обов’язки голови Овідіопольської районної державної адміністрації Ігор Ільченко, Овідіопольський селищний голова Лідія Савельєва, голова районної ветеранської організації Микола Козлов, духовенство, громадськість та просто жителі району вшанували пам'ять загиблих, поклавши квіти до обеліска загиблим воїнам-землякам       в селищі Овідіополь.

Ми в неоплатному боргу перед синами й дочками України, юність яких жорстоко обірвала війна. Низько вклоняємося подвигу тих, хто ціною власного життя, проявляючи нечуваний героїзм, сміливість та відвагу, зуміли врятувати світ від нацистського поневолення.

 

 

Read more
<< < Травень 2020 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31